Nowe wydanie „Z Klasą”

8 mar 2016

Ukazało się wydanie cyfrowe magazynu dla nauczycieli „Z Klasą”. Kwartalnik ukazał się w dwóch wersjach – dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i dla nauczycieli przedszkola. Lada dzień ukaże się wydanie drukowane i zostanie wysłane do nauczycieli i dyrektorów w całym kraju.

Czytelnicy znajdą w najnowszym numerze cenne artykuły o metodyce, porady przydatne w codziennej pracy nauczyciela, wywiady z ciekawymi osobami, przegląd wydarzeń kulturalnych oraz stronę rozrywki – w sam raz na długą przerwę.

W najnowszym wydaniu poruszane są ważne tematy, takie między innymi jak: stres i wypalenie zawodowe w pracy nauczyciela, zdrowa rywalizacja wśród uczniów, metody rozwijania kreatywności, praca z dzieckiem nieśmiałym i wiele wiele innych.

Zachęcamy także do przeczytania ciekawego wywiadu ze znanym Arturem Andrusem, który rozmawiał z naszą redakcją.

Nie zabrakło w magazynach informacji o nowościach wydawniczych MAC – zarówno dla przedszkola, jak i szkoły.

Wydawcą magazynu jest Grupa MAC S.A., do której należą takie marki, jak wydawnictwo MAC Edukacja, MAC Technologie i MAC Dydaktyka.

Magazyn dostępny jest w wersji drukowanej oraz elektronicznej:


MAGAZYN DLA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

MAGAZYN DLA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Czasopismo cieszy się coraz większą popularnością, czego dowodem są stale wpływające do nas zamówienia na prenumeratę, bezpośrednio od nauczycieli oraz wzrost pobrań magazynu w wersji on-line.

Zapraszamy do lektury!

Napisz komentarz