Z MAC-em przez świat

31 sie 2020
tagi: z życia MAC

Robert, Kasia i ich trójka synów: Leon, Tymon i Tytus zamienili dom w Warszawie na kampera i wyruszyli w świat. Przed najmłodszymi edukacja w drodze i prawdziwa szkoła życia, z dala od dzwonka na przerwach i szkolnych korytarzy. Za to w trasie, w różnych krajach i z licznymi przygodami. W tych niecodziennych wyzwaniach i czasie zmian pomogą im podręczniki i karty pracy MAC Edukacja, które wydawnictwo przekazało młodym podróżnikom. Dzięki tej współpracy hasło „podróże kształcą” nabiera pełnego wymiaru, w dodatku zgodnego z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

- Pomagać w zdalnej edukacji domowej będzie nam wydawnictwo MAC Edukacja , które wyposażyło nas na podróż w zestawy książek i niezbędnych materiałów, za co bardzo dziękujemy. Chłopcy już powoli, nieśmiało przeglądają i oswajają się z nowymi materiałami i książkami, które są wyjątkowo pięknie wydane! - mówi Kasia, mama trójki chłopców.

Wśród przekazanych przez wydawnictwo publikacji znalazły się między innymi:

O pokonywaniu kolejnych granic i odkrywaniu siebie, będziemy informować na profilu wydawnictwa – https://www.facebook.com/macedukacja

Podróż „The Big Five Family” można również śledzić pod tymi adresami w serwisach społecznościowych:

 https://www.facebook.com/thebigfivefamily

https://www.instagram.com/thebigfivefamily/