Technika to ważna sprawa!

 

Gotowi na wspólne majsterkowanie? Wspólnie z architektem Maciejem Pertkiewiczem - wykonaliśmy jedną z prac, która czeka na uczniów piątej klasy. Zobacz jak poszło Ambasadorowi podręczników do techniki Wydawnictwa MAC Edukacja i przekonaj się, że majsterkowanie to nic trudnego!

 

 

 

 

 

Klasa 4 - numer dopuszczenia MEiN - 897/1/2023
Klasa 5 - numer dopuszczenia MEiN - 897/2/2018
Klasa 6 - numer dopuszczenia MEiN - 897/3/2019

W serii Technika przedstawiono kwestie dotyczące bezpieczeństwa, wiedzę o materiałach konstrukcyjnych, informacje z zakresu przepisów ruchu drogowego, rysunku technicznego, podstaw mechatroniki, a także praktycznych działań w ramach tych zagadnień. Wymienione treści zostały uporządkowane w działach tematycznych, zawierających ćwiczenia i zadania techniczne. Uzupełniają je instrukcje fotograficzne Krok po kroku ułatwiające realizację kolejnych etapów prac wytwórczych.

 

AUTOR

Małgorzata Czuj

Absolwentka Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie, doświadczona nauczycielka techniki i plastyki w szkole podstawowej. Jest związana z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Oddział w Zamościu, gdzie organizuje i prowadzi konferencje przedmiotowe, plenery plastyczne oraz warsztaty dla nauczycieli. Jako autorka podręczników, materiałów ćwiczeniowych i dydaktycznych, a także opracowań metodycznych wyraźnie akcentuje działania praktyczne w procesie edukacyjnym dzieci. W swojej pracy stosuje innowacyjne metody i formy kształcenia, poparte wskazówkami instruktażowymi w zakresie realizacji zadań.

 

TECHNIKA

Zobacz zupełnie nową koncepcję podręczników

 

 

 


ZOBACZ POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ SERIĘ

techn.png

 

Zobacz koncepcję serii

 

Zachęcamy do przejrzenia materiałów okazowych - fragmentu podręcznika, zeszytu ćwiczeń i poradnika metodycznego dotyczącego wybranego działu. Materiał pochodzi z publikacji dla klasy 5. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Chcesz poznać bliżej cykl TECHNIKA?

Jesteś zainteresowany cyklem TECHNIKA? Wypełnij formularz i zamów wizytę konsultanta oświatowego MAC.