REFORMA MEN - KLASY 4,5 - OFERTA NA ROK 2018/2019

W odpowiedzi na wyzwania związane z reformą edukacji wydawnictwo MAC Edukacja, dokładając wszelkich starań oraz opierając się na najlepszych praktykach i doświadczeniach, przygotowało kompleksową ofertę edukacyjną do wszystkich przedmiotów nauczanych w klasie 4 oraz 5.

 


REFORMA MEN - KLASA 7

Proponujemy kontynuacje sprawdzonych podręczników dla klas 4-6. .Publikacje dla klas 7 powstały w odpowiedzi na zmiany w systemie kształcenia i wygaszanie gimnazjów. Publikacje są zgodne z nowa podstawą programową 2017.


Cykle dla klas 5,6

Dla nauczycieli i uczniów klas 5 oraz 6 proponujemy znane i cenione cykle, które otrzymały pozytywną opinię Ministerstwa Edukacji Narodowej i są dostosowane do nowej ustawy oświatowej. Wierzymy, że w każdym uczniu drzemie potencjał i ciekawość świata, którą wystarczy odpowiednio rozbudzić. Nasze doświadczenie i nowatorskie podejście do edukacji sprawiają, że starannie przygotowana oferta dla uczniów i nauczycieli klas 5 oraz 6 to pewny i sprawdzony wybór.


Potrzebujesz pomocnej dłoni?

Masz pytanie dotyczące publikacji? Interesuje Cię oferta pomocy dydaktycznych lub sprzętu multimedialnego? Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i postaramy się rozwiązać każdy problem. Skontaktuj się z nami.

Jeśli najbardziej cenisz sobie osobisty kontakt, zaproś Konsultanta Oświatowego na wizytę w swojej placówce.

Znajdź konsultanta

Konsultanci Działu Obsługi Klienta w bardzo krótkim terminie udzielą Ci informacji mailowo lub telefonicznie.

Napisz do nas
multimedia_system.png

W naszej ofercie znajdziesz także

sprzęt multimedialny

dla szkół i przedszkoli