O Nas

Grupa MAC S.A. należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce.


Silne fundamenty

30_lat.png

Od ponad 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne.

polskikapital.png

Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.

placowkiwpolsce.png

Jesteśmy blisko nauczyciela – posiadamy sieć blisko 100 konsultantów oświatowych na terenie całego kraju.

dzieci.png

Blisko 1 000 000 dzieci uczy się na podręcznikach MAC Edukacja.

druk.png

Wydrukowaliśmy dotychczas blisko 100 000 000 książek.

rece.png

Jako jedyni na polskim rynku edukacyjnym oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. W ofercie wyposażenia posiadamy ponad 1200 produktów.

lider.png

Jesteśmy liderem w edukacji przedszkolnej.

ue_ikona.png

Realizujemy duże projekty unijne – m.in. program „Szkoły kreatywnych umysłów” i „E-podręczniki do kształcenia ogólnego”, w którym jesteśmy jedynym wydawnictwem wśród partnerów ORE i MEN.

Stale się rozwijamy

Tworzymy nowe projekty. W cyklu internetowych video e-konferencji spotykamy się z licznym gronem nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Wydajemy nowe cykle do nauczania - zarówno dla przedszkola, jak i szkoły. Przykładem są serie „Kraina przedszkolaka”, „Kolorowy start”, „Odkrywam siebie”, „Moje ćwiczenia”.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie. Oferujemy nowoczesny sprzęt multimedialny dla oświaty, udostępniamy oprogramowanie do zarządzania placówkami, utworzyliśmy Centrum Rozwoju Technologii dla Edukacji.

Posiadamy siedziby w Kielcach i Warszawie. Stale rekrutujemy najlepszych specjalistów w branży. Odważnie rozszerzamy działalność o nowe rynki: gier edukacyjnych, publikacji do pracy rodzica z dzieckiem.

Szeroka oferta

Bazując na ponad 25-letnim doświadczeniu, stale poszerzamy naszą ofertę obejmującą m.in. żłobki, przedszkola i szkoły.

Oferujemy nie tylko książki, podręczniki, ćwiczenia (marka MAC Edukacja), ale także pomoce dydaktyczne i zabawki (marka MAC Dydaktyka), sprzęt multimedialny i oprogramowanie dla oświaty (marka MAC Technologie).

Nasze publikacje dostępne są zarówno w tradycyjnych księgarniach w całym kraju, jak i poprzez własną księgarnię internetową – www.ksiegarnia-edukacyjna.pl

Oferta wydawnicza obejmuje między innymi znaną i cenioną serię „Moje Ćwiczenia” do podręczników Ministerstwa Edukacji Narodowej „Nasz elementarz„ i „Nasza szkoła”.


Nasze marki:

AMBASADOR MARKI MAC

Dr Aleksandra Piotrowska jest uznanym psychologiem dziecięcym o specjalizacji szkolnej, wykładowczynią Uniwersytetu Warszawskiego.

POLSKI WYDAWCA

Na okładkach naszych publikacji posługujemy się logo Polski Wydawca od 1989 r. Symbol pełni funkcje wizerunkowe, podkreśla rzetelność i profesjonalizm polskiej marki. Jako firma rodzinna jesteśmy dumni ze 100% polskiego kapitału i mamy nadzieję, że świadomy wybór produktów polskich marek i patriotyzm konsumencki jest ważny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów.