O Nas

Grupa MAC S.A. jest polską firmą rodzinną ze 100-procentowym polskim kapitałem i należy do czołówki wydawnictw edukacyjnych w kraju. Jesteśmy członkiem Prezydium Sekcji Wydawców Edukacyjnych Polskiej Izby Książki.


Silne fundamenty

30_lat.png

Od ponad 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne.

polskikapital.png

Każda złotówka wydana na nasze produkty przeznaczana jest na rozwój polskiej gospodarki, tworzenie nowych miejsc pracy.

placowkiwpolsce.png

Jesteśmy blisko nauczyciela – posiadamy sieć blisko 150 konsultantów oświatowych na terenie całego kraju.

dzieci.png

Blisko 1 000 000 dzieci uczy się na podręcznikach MAC Edukacja.

druk.png

Wydrukowaliśmy dotychczas blisko 100 000 000 książek.

rece.png

Jako jedyni na polskim rynku edukacyjnym oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. W ofercie wyposażenia posiadamy ponad 1200 produktów.

lider.png

Jesteśmy liderem wychowania przedszkolnego.

ue_ikona.png

Realizujemy duże projekty unijne – m.in. program „Szkoły kreatywnych umysłów” i „E-podręczniki do kształcenia ogólnego”, w którym jesteśmy jedynym wydawnictwem wśród partnerów ORE i MEN.

Stale się rozwijamy

Tworzymy nowe projekty. W cyklu internetowych video e-konferencji spotykamy się z licznym gronem nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnej.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie. Oferujemy nowoczesny sprzęt multimedialny dla oświaty, udostępniamy oprogramowanie do zarządzania placówkami.

Posiadamy siedziby w Kielcach i Warszawie. Stale rekrutujemy najlepszych specjalistów w branży. Odważnie rozszerzamy działalność o nowe rynki: gier edukacyjnych, publikacji do pracy rodzica z dzieckiem. Dzięki temu dzisiaj zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla edukacji.

 

Szeroka oferta

Bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu, stale poszerzamy naszą ofertę obejmującą m.in. żłobki, przedszkola i szkoły.

Wydajemy nowe cykle do nauczania - zarówno dla przedszkola, jak i szkoły. Przykładem są serie „Olek i Ada”, „Kolorowy start”, „Odkrywam siebie”, „Moje ćwiczenia”, „Gra w kolory”, „Oto ja”, czy „Ja i moja szkoła”.

Nasze publikacje dostępne są zarówno w tradycyjnych księgarniach w całym kraju, jak i poprzez własną księgarnię internetową – www.ksiegarnia-edukacyjna.pl

 

 


Nasze marki:


Nasz rodowód:

AMBASADOR MARKI MAC

 

Dr Aleksandra Piotrowska jest uznanym psychologiem dziecięcym o specjalizacji szkolnej, wykładowczynią Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

 

Historia Grupy MAC S.A. sięga 1989 r., kiedy to w Kielcach dr Czesław Cyrański wraz ze swoimi synami, Mariuszem i Adamem, założyli oficynę wydawniczą MAC Edukacja. To właśnie od pierwszych imion jej założycieli – Mariusza, Adama i Czesława – pochodzi nazwa popularnego wydawnictwa – MAC, którą wymawiamy po polsku mac (nigdy mak).

W ciągu 30 lat małe, rodzinne wydawnictwo przerodziło się w jednego z największych wydawców edukacyjnych w Polsce, będące dzisiaj liderem w wychowaniu przedszkolnym i jednym z liderów w edukacji wczesnoszkolnej.

Pomimo długiej historii i licznych zmian w branży edukacyjnej, wydawnictwo nadal pozostaje rodzinną firmą ze 100-procentowym polskim kapitałem. Sukces wydawnictwa został dostrzeżony i nadal zwraca uwagę mediów i środowiska. W 2019 roku otrzymaliśmy takie nagrody, jak: wyróżnienie w konkursie „Orły” tygodnika „Wprost”, „Gazelę Biznesu” dziennika „Puls Biznesu” czy „Świętokrzyski Diament” w uznaniu za tworzenie miejsc pracy dla mieszkańców regionu.

W 30-lecie rozpoczęcia polskiej transformacji otrzymaliśmy w Warszawie z rąk redaktora naczelnego dziennika „Rzeczpospolita” cenne wyróżnienie w uznaniu za rozwój naszej firmy. Znaleźliśmy się w wyjątkowym gronie „30 polskich firm na 30-lecie” dziennika.

#wybierajpolskieprodukty – Dziękujemy!

POLSKI WYDAWCA

 

Na okładkach naszych publikacji posługujemy się logo Polski Wydawca od 1989 r. Symbol pełni funkcje wizerunkowe, podkreśla rzetelność i profesjonalizm polskiej marki. Jako firma rodzinna jesteśmy dumni ze 100% polskiego kapitału i mamy nadzieję, że świadomy wybór produktów polskich marek i patriotyzm konsumencki jest ważny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów.

 


Dr Czesław Cyrański i Adam Cyrański - założyciele wydawnictwa
 
 Prezes Wydawnictwa MAC Edukacja Grzegorz Kowalski odbiera nagrodę tygodnika Wprost