Publikacje dla przedszkoli 2021/2022

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i rozwiązaniami edukacyjnymi dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.


PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO


Katalog 2021/2022


Wyposażenie przedszkola

Otwierasz żłobek lub placówkę przedszkolną, a może przeprowadzasz w niej remont? Planujesz zakup wysokiej jakości mebli lub pomocy dydaktycznych? Chcesz zainwestować w rozwój pracowników?  Już dzisiaj wybierz produkty z oferty MAC Dydaktyka.


Dzień Smyka

Nowoczesny system do zarządzania przedszkolem

Prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej stanie się wkrótce standardem w każdym nowoczesnym przedszkolu. Coraz więcej placówek korzysta z dzienników elektronicznych pomocnych w codziennej pracy. Dzień Smyka to nie tylko dziennik elektroniczny (edziennik). To przede wszystkim kompleksowe narzędzie do zarządzania przedszkolem. Z Dniem Smyka Twoje przedszkole stanie się nowoczesną placówką XXI wieku! Dzień Smyka poprawia komfort pracy nauczycieli poprzez umożliwienie prowadzenia dziennika zajęć przedszkolnych, a dyrektorowi zapewnia możliwość monitorowania postępów wychowawczych, czy frekwencji przedszkolaków oraz działań kadry pedagogicznej.

więcej

Potrzebujesz pomocnej dłoni?

Masz pytanie dotyczące publikacji? Interesuje Cię oferta pomocy dydaktycznych lub sprzętu multimedialnego? Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i postaramy się rozwiązać każdy problem. Skontaktuj się z nami.

Jeśli najbardziej cenisz sobie osobisty kontakt, zaproś Konsultanta Oświatowego na wizytę w swojej placówce.

Znajdź konsultanta

Konsultanci Działu Obsługi Klienta w bardzo krótkim terminie udzielą Ci informacji mailowo lub telefonicznie.

Napisz do nas
multimedia_system.png

W naszej ofercie znajdziesz także

sprzęt multimedialny

dla szkół i przedszkoli