Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych pomocy dydaktycznych

Produkty od Wydawnictwa MAC Edukacja uatrakcyjnią zabawę z dziećmi, podniosą komfort Państwa pracy oraz pomogą w realizacji zadań dydaktyczno-wychowawczych.


Zabawy matematyczne z dziećmi to najprostszy i zarazem najbardziej efektywny sposób, aby wprowadzić je w świat cyfry i działań matematycznych.

Nasz Edumotyl sprawi, że nauka matematyki stanie się dla naszych przedszkolaków wspaniałą przygodą i przebiegać będzie w miłej i przyjaznej atmosferze.

W naszym zestawie odnajdziecie dwie wielkoformatowe maty dydaktyczne oraz aż 100 żetonów!


Irmina Zdziech

pomysłodawczyni projektu Edumotyl:

 

"Najlepszą inspiracją w tworzeniu autorskich pomocy dydaktycznych są dla mnie moje przedszkolaki. Pomysł z wykorzystaniem kształtu motyla związany jest z możliwością „ rozwinięcia skrzydeł” przez dzieci. Skuteczną ścieżką do efektywnego nauczania są atrakcyjne pomoce dydaktyczne, które zachęcają do wspólnej zabawy, zdobywania wiedzy i nabywania nowych umiejętności."

Tajemnicze zakładki z kodami, kartoniki z literami i tabliczki z szyfrem. Jaka litera kryje się pod każdym z symboli? Dzięki Literkowym kodowankom wprowadzisz swoje przedszkolaki w świat liter, sylab, prostych wyrazów i …kodowania!

W prosty sposób oswoisz je z podstawami nauki czytania, pisania i programowania.


Wioleta Przybyła

pomysłodawczyni projektu Literkowe kodowanki:

 

"Praca z Literkowymi kodowankami okazała się świetną zabawą i skutecznym sposobem na doskonalenie umiejętności kodowania i dekodowania."

 

Zachęcamy przedszkolaki do zabawy sensorycznej, która pomoże im rozwijać zdolności poznawcze poprzez dotykowe rozpoznawanie różnych przedmiotów. Nie potrzeba do tego skomplikowanych zabawek, można wykorzystać przedmioty codziennego użytku i produkty spożywcze, które znajdą się w każdym przedszkolu.


Kinga Kowal

pomysłodawczyni projektu Kuferek Smoka Łakomczucha:

 

""Kuferek zawsze wzbudzał u dzieci pozytywne emocje! Szeroki wachlarz aktywności i zastosowań stanowił dla nich niespodziankę i element zaskoczenia."

Ale to nie wszystko!
Do Kuferka Smoka Łakomczucha włożyliśmy również 130 tekturowych żetonów oraz kolorowe karty ilustrujące świat dziecięcych zainteresowań.


Może choć trochę postaramy się Ci pomóc. Superwytrzymała torba na Twoje materiały przedszkolne zapewne ułatwi Ci pracę i sprawi, że będzie ona choć tochę lżejsza!

A w każdej torbie niespodzianka – specjalnie dla Ciebie – Scenariusze na wakacje. Baza pomysłów na zajęcia z przedszkolakami podczas wakacyjnych tygodni.


Przedszkole uroczystościami stoi! Dzień przedszkolaka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Taty i wiele, wiele innych. Jak uwiecznić te wyjątkowe chwile?

Skorzystaj z naszej Fotoramki. Dzięki niej każde zdjęcie nabierze wyjątkowego charakteru i stanie się cennym wspomnieniem i pamiątką z rodzinnego albumu


Seria z chomikiem to zestaw tablic magnetycznych przeznaczonych do pracy i zabawy z przedszkolakami. To Wasze spostrzeżenia i pomysły stały się dla nas inspiracją do uruchomienia tego projektu.


Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć ruchowo-muzycznych dla dzieci. Umożliwia zabawę z przedszkolakami w sali lub na świeżym powietrzu, integruje grupę, pobudza kreatywność i wyobraźnię, rozwija refleks oraz koordynację.

Jej intensywne barwy uaktywniają wyobraźnię dzieci, a wykonywane ćwiczenia ruchowe pozwalają przedszkolakom na pozytywne spożytkowanie energii. Nasze chusty animacyjne są wykonane z miłego w dotyku, wytrzymałego, a – co za tym idzie – bezpiecznego materiału

Wyjątkowa pomoc dydaktyczna do nauki czytania i pisania dla przedszkolaków. Zestaw składa się aż z 176 elementów umieszczonych w efektownym opakowaniu z uchwytami do przenoszenia. Każdy element ma kształt puzzla, co ułatwia układanie wyrazów w linii prostej na tablicy magnetycznej.

Za pomocą 20 elementów w dwóch kolorach – niebieskim i czerwonym – można zaznaczać litery będące spółgłoskami lub samogłoskami w wyrazach.


• 217 sztuki kolorowych, magnetycznych liczmanów

• Atrakcyjna pomoc dydaktyczna do kształtowania kompetencji matematycznych

• W zestawie broszura ze scenariuszami zajęć dla nauczyciel

Jesteś zainteresowana/y prezentacją oferty w Twojej placówce?