Cloud 2.png

 

Dlaczego warto?

E-konferencje to nowoczesna i wygodna forma wideospotkań internetowych przygotowanych specjalnie dla nauczycieli oraz wychowawców szkół i przedszkoli. Organizatorem e-konferencji jest Grupa MAC S.A.., właściciel marek MAC Edukacja i Juka, wydawca serii „Moje ćwiczenia”, do podręcznika Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także „Krainy przedszkolaka” i "Kolorowego Startu" do edukacji przedszkolnej, jak również wielu znanych i cenionych cykli do nauczania w szkole podstawowej i gimnazjum.

Dzięki nowoczesnym spotkaniom internetowym ułatwiamy Państwu udział w ważnych wydarzeniach, rozmowach na istotne dla nauczycieli i wychowawców tematy, wymagające bieżącego komentarza i fachowej wiedzy.

Wspólnie z zapraszanymi przez nas ekspertami podejmujemy ważne tematy wychowawczo-dydaktyczne, z którymi spotykają się Państwo w szkołach i przedszkolach. Rozmawiamy między innymi o gotowości szkolnej 6-latków, relacjach z roszczeniowymi rodzicami, sposobach motywacji uczniów do nauki i o wielu innych problemach.

Udział w e-konferencjach jest bezpłatny. Specyfika spotkań pozwala na wygodny do nich dostęp i udział w nich także po premierze, w formie retransmisji w dowolnym miejscu i czasie.


Biorąc udział w e-konferencjach, zyskają Państwo:

ikonka_strzalka.png

Możliwość uczestniczenia w wykładach i konferencjach z udziałem największych autorytetów w dziedzinie edukacji, psychologii i pedagogiki, którzy współpracują ze stacjami telewizyjnymi oraz radiowymi, takimi jak: TVP1, TVP2, Polsat, RMF FM czy Radio ZET,

ikonka_strzalka.png

Okazję do rozwoju i kształcenia się przed ekranem komputera, w dowolnym czasie i miejscu.

ikonka_strzalka.png

Sposobność brania udziału w cyklicznych konferencjach, których tematyka porusza aktualne, najistotniejsze kwestie związane z edukacją wczesnoszkolną, przedszkolną i wychowaniem najmłodszych.

ikonka_strzalka.png

Imienne certyfikaty pokonferencyjne wydawane każdorazowo po zakończeniu e-konferencji jako potwierdzenie uczestnictwa w e-spotkaniu.

ikonka_strzalka.png

możliwość zadawania pytań ekspertom z dziedziny edukacji, psychologii i pedagogiki.

ikonka_strzalka.png

Możliwość pobrania cennych materiałów metodycznych ( prezentacji, filmów instruktażowych) podczas premierowej emisji.


Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w e-konferencjach!