Jesteś zainteresowana/y prezentacją oferty w Twojej placówce?

Autorzy


POZNAJ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA SERII

1.png

Podręcznik

Podstawowe narzędzie pracy nauczyciela i ucznia. Starannie zaprojektowana szata graficzna, przemyślana struktura oraz czytelna nawigacja ułatwiają naukę biologii. Dzięki zachowaniu właściwych proporcji tekstu do ilustracji publikacja ta jest przyjazna dziecku.

2pm.png

Przewodnik metodyczny

Publikacja zawiera liczne materiały dydaktyczne, stanowiące wsparcie dla nauczycieli w codziennej pracy. Zostały w niej umieszczone m.in.: rozkład materiału, plany wynikowe, scenariusze wybranych lekcji.

ikonka_ebook.jpg

MAC Akademia

Jest to przeznaczona dla nauczycieli strefa na stronie www.mac.pl/mac-akademia, w której nauczyciele biologii znajdą m.in.: program nauczania, rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze lekcji, karty pracy, propozycje sprawdzianów. Dzięki cyfrowej wersji nauczyciele mają możliwość edytowania poszczególnych plików, dostosowując je do swoich oczekiwań. MAC Akademia to nie tylko materiały wspierające warsztat pracy nauczyciela, ale też źródło inspiracji oraz miejsce rozwijania swoich predyspozycji zawodowych.

3_zc.png

Zeszyt ćwiczeń

Jest to doskonałe uzupełnienie podręcznika. Zawarte w nim zadania, zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności, wspierają proces nauczania, nabywania nowych umiejętności i utrwalania wiadomości.

cd.jpg

Multibook

Podręcznik w wersji cyfrowej, wzbogacony atrakcyjnymi zasobami multimedialnymi, np: pokazami slajdów, ćwiczeniami interaktywnymi, filmami. Taka forma przedstawiania treści jest bliska uczniom, dzięki czemu nauka biologii jest bardziej atrakcyjna i sprzyja zrozumieniu zaprezentowanych zagadnień.

atlas_bilogiczny.png

Atlas biologiczny

Atlas zawiera ilustracje i opisy 200 gatunków roślin i 35 gatunków grzybów. Uwzględniono te najbardziej charakterystyczne i atrakcyjne. Każda roślina jest opisana w krótki, rzeczowy i przystępny sposób. Publikacja jest doskonałym uzupełnieniem treści nauczanych na lekcjach biologii w klasie 5.

 

 

OBEJRZYJ FRAGMENT PODRĘCZNIKA

 

 

 


Chcesz poznać bliżej cykl BIOLOGIA?

Jesteś zainteresowany cyklem BIOLOGIA? Wypełnij formularz i zamów wizytę konsultanta oświatowego MAC.