POZNAJ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA SERII

historia_4_podr.jpg

Podręcznik

Podstawowe narzędzie pracy nauczyciela i ucznia. Starannie zaprojektowana szata graficzna, przemyślana struktura podręcznika oraz czytelna nawigacja ułatwiają naukę historii. Dzięki zachowaniu właściwych proporcji tekstu w stosunku do ilustracji publikacja ta jest przyjazna dziecku.

historia_4_cwicz.jpg

Zeszyt ćwiczeń

Jest to doskonałe uzupełnienie podręcznika. Zawarte w nim zadania, zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności, wspierają proces nauczania, nabywania nowych umiejętności i utrwalania wiadomości.

historia_4_multibook.jpg

Multibook

Jest to doskonałe uzupełnienie podręcznika. Zawarte w nim zadania, zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności, wspierają proces nauczania, nabywania nowych umiejętności i utrwalania wiadomości.

historia_4_pm.jpg

Przewodnik metodyczny

Publikacja zawiera liczne materiały dydaktyczne stanowiące wsparcie dla nauczycieli w codziennej pracy. Zostały w niej umieszczone m.in.:

  • rozkład materiału,
  • wymagania edukacyjne,
  • scenariusze lekcji,
  • karty pracy,
  • testy,
  • opis wybranych metod i technik uczenia.
ikonka_ebook.jpg

MAC Akademia

Jest to przeznaczona dla nauczycieli strefa na stronie www.mac.pl/mac-akademia, w której historycy znajdą m.in.: rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze lekcji, karty pracy, propozycje sprawdzianów. Dzięki cyfrowej wersji nauczyciele mają możliwość edytowania poszczególnych plików, dostosowując je do swoich oczekiwań. MAC Akademia to nie tylko materiały wspierające warsztat pracy nauczyciela, ale też źródło inspiracji oraz miejsce zdobywania dodatkowej wiedzy o świecie.

historia_atlas.jpg

Atlas historyczny

Zamieszczone w atlasie historycznym mapy prezentują wysoki poziom merytoryczny i edytorski, a ich kolorystyka nawiązuje do najlepszych tradycji polskiej kartografii. Ponadto atlas został wzbogacony licznymi ilustracjami, dzięki temu stanowi ciekawą i atrakcyjną pomoc wspierającą proces nauczania historii.

 

 

 

 

OBEJRZYJ FRAGMENT PODRĘCZNIKA

 


Chcesz poznać bliżej cykl HISTORIA?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie z Konsultantem Oświatowym.

Insert your custom content here