POZNAJ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA SERII

mat_5_podr.jpg

Podręcznik

Podstawowe narzędzie pracy nauczyciela i ucznia. Starannie zaprojektowana szata graficzna, przemyślana struktura podręcznika oraz czytelna nawigacja ułatwiają naukę matematyki.

mat_5_cwicz.jpg

Zeszyt ćwiczeń

Jest to doskonałe uzupełnienie podręcznika. Zawarte w nim zadania, zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności, wspierają proces nauczania, nabywania nowych umiejętności i utrwalania wiadomości.

mat_zz_5.png

Zbiór zadań

Jest źródłem dodatkowych zadań zróżnicowanych pod względem formy i stopnia trudności. Stanowią one dla nauczyciela wsparcie w pracy z uczniami o różnych umiejętnościach.

mat_5_pm.jpg

Przewodnik metodyczny

Publikacja zawiera liczne materiały dydaktyczne, stanowiące wsparcie dla nauczycieli w codziennej pracy. Zostały w niej umieszczone m.in.: rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze wybranych lekcji.

zarowka.png

MAC Akademia + Generator Zestawów Zadań

MAC AKADEMIA to przeznaczona dla nauczycieli strefa na stronie www.mac.pl/mac-akademia, w której matematycy znajdą m.in.: rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze lekcji, karty pracy, propozycje sprawdzianów. Dzięki cyfrowej wersji nauczyciele mają możliwość edytowania poszczególnych plików, dostosowując je do swoich oczekiwań. MAC Akademia to nie tylko materiały wspierające warsztat pracy nauczyciela, ale też źródło inspiracji oraz miejsce zdobywania dodatkowej wiedzy o świecie.

GENERATOR ZESTAWÓW ZADAŃ To intuicyjne narzędzie dostępne w ramach MAC Akademii, złożone z kilkuset różnorodnych zadań, które umożliwia nauczycielowi przygotowanie kartkówki lub pracy klasowej w krótkim czasie.

mat_5_multibook.jpg

Podręcznik w wersji cyfrowej, Taka forma przedstawiania treści jest bliska uczniom, dzięki czemu nauka matematyki jest bardziej atrakcyjna i sprzyja zrozumieniu zaprezentowanych zagadnień.

 

 

 

 

OBEJRZYJ FRAGMENT PODRĘCZNIKA

 


Chcesz poznać bliżej cykl MATEMATYKA?

Jesteś zainteresowana/y otrzymaniem swojego podręcznika w wersji drukowanej?
Wypełnij formularz. Egzemplarz okazowy podręcznika do klasy 4 wyślemy pocztą do Twojej placówki!