POZNAJ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA SERII

8588b396bb275bb940e381827c66ae2cf93ef4bd (3).jpg

Podręcznik

Podstawowe narzędzie pracy nauczyciela i ucznia. Starannie zaprojektowana szata graficzna, przemyślana struktura podręcznika oraz czytelna nawigacja ułatwiają naukę matematyki.

matematyka_cwi_kl8 — kopia.png

Zeszyt ćwiczeń

Jest to doskonałe uzupełnienie podręcznika. Zawarte w nim zadania, zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności, wspierają proces nauczania, nabywania nowych umiejętności i utrwalania wiadomości.

zarowka.png

Przewodnik metodyczny

Publikacja zawiera liczne materiały dydaktyczne, stanowiące wsparcie dla nauczycieli w codziennej pracy. Zostały w niej umieszczone m.in.: rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze wybranych lekcji.

ico_zeszyt cwiczen.png

Zbiór zadań

Jest źródłem dodatkowych zadań zróżnicowanych pod względem formy i stopnia trudności. Stanowią one dla nauczyciela wsparcie w pracy z uczniami o różnych umiejętnościach.

zarowka.png

MAC Akademia + Generator Zestawów Zadań

MAC AKADEMIA to przeznaczona dla nauczycieli strefa na stronie www.mac.pl/mac-akademia, w której matematycy znajdą m.in.: rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze lekcji, karty pracy, propozycje sprawdzianów. Dzięki cyfrowej wersji nauczyciele mają możliwość edytowania poszczególnych plików, dostosowując je do swoich oczekiwań. MAC Akademia to nie tylko materiały wspierające warsztat pracy nauczyciela, ale też źródło inspiracji oraz miejsce zdobywania dodatkowej wiedzy o świecie.

GENERATOR ZESTAWÓW ZADAŃ To intuicyjne narzędzie dostępne w ramach MAC Akademii, złożone z kilkuset różnorodnych zadań, które umożliwia nauczycielowi przygotowanie kartkówki lub pracy klasowej w krótkim czasie.

zarowka.png

Multibook

Podręcznik w wersji cyfrowej, Taka forma przedstawiania treści jest bliska uczniom, dzięki czemu nauka matematyki jest bardziej atrakcyjna i sprzyja zrozumieniu zaprezentowanych zagadnień.

 


Chcesz poznać bliżej cykl MATEMATYKA?

Jesteś zainteresowany cyklem MATEMATYKA? Wypełnij formularz i zamów wizytę konsultanta oświatowego MAC.


Znajdź swojego konsultanta oświatowego