POZNAJ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA SERII

plastyka_6.png

Podręcznik

Podstawowe narzędzie pracy nauczyciela i ucznia. Starannie zaprojektowana szata graficzna, przemyślana struktura podręcznika oraz czytelna nawigacja ułatwiają naukę plastyki i motywują do działań artystycznych w różnych technikach i formach.

plastyka_cw_6.png

Zeszyt ćwiczeń

Jest to doskonałe uzupełnienie podręcznika. Zawarte w nim zadania, zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności, wspierają procesy nauczania, nabywania nowych umiejętności i utrwalania wiadomości.

cd.jpg

Multibook

Podręcznik w wersji cyfrowej, wzbogacony atrakcyjnymi zasobami multimedialnymi, np.: pokazami slajdów, ćwiczeniami interaktywnymi, filmami. Taka forma przedstawiania treści jest bliska uczniom, dzięki czemu nauka plastyki jest bardziej atrakcyjna i sprzyja zrozumieniu zaprezentowanych zagadnień.

plastyka_6_pm.png

Przewodnik metodyczny

Publikacja zawiera liczne materiały dydaktyczne stanowiące wsparcie dla nauczycieli w codziennej pracy. Zostały w niej umieszczone m.in.: rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze lekcji.

ikonka_ebook.jpg

MAC Akademia

Jest to przeznaczona dla nauczycieli strefa na stronie www.mac.pl/mac-akademia, w której plastycy znajdą m.in.: program nauczania, rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze lekcji. Dzięki cyfrowej wersji nauczyciele mają możliwość edytowania poszczególnych plików, dostosowując je do swoich oczekiwań. MAC Akademia to nie tylko materiały wspierające warsztat pracy nauczyciela, ale też źródło inspiracji oraz miejsce rozwijania swoich predyspozycji zawodowych.

 

 

 

 

plast.png

 

OBEJRZYJ FRAGMENT PODRĘCZNIKA

Zachęcamy do przejrzenia materiałów okazowych w formie wygodnego flipbooka. 

 


Chcesz poznać bliżej cykl PLASTYKA?

Jesteś zainteresowany cyklem PLASTYKA? Wypełnij formularz i zamów wizytę konsultanta oświatowego MAC.