Konkurs "Wokół Przedszkola"

Zapraszamy do udziału w konkursie WOKÓŁ PRZEDSZKOLA, którego celem jest nie tylko popularyzowanie nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych, ale także opracowanie przez jego uczestników autorskiej koncepcji nowego pakietu publikacji dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Konkurs jest jednym z elementów programu szerokich konsultacji ze środowiskiem nauczycielskim, którego efektem będą nowe publikacje dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich nauczycieli.

Wyboru laureatów dokonuje, poprzez ocenę merytoryczną, kapituła konkursu składająca się z ekspertów i autorów wydawnictwa MAC Edukacja.

 

 


Jak wziąć udział w konkursie?

 

Uczestnikami mogą być nauczyciele wychowania przedszkolnego uczący w placówkach na terenie Polski, którzy nadeślą do organizatora autorskie koncepcje cyklu edukacyjnego.

Projekty do konkursu muszą zostać nadesłane w terminie do 30.09.2018.

Należy przysłać je drogą elektroniczną na adres e-mail: olaf.rams@mac.pl  z informacją w tytule wiadomości: „Konkurs – koncepcja cyklu edukacyjnego". Zgłoszenia w formie papierowej należy przesyłać na adres wydawnictwa.

Wraz z opracowaną koncepcją uczestnik musi dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy. W przypadku zgłoszenia drogą elektroniczną wystarczy skan lub zdjęcie podpisanego formularza.

 


Nagrody

I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 5 000 zł netto

II miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 3 000 zł netto

III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 1 000 zł netto

miejsca od IV do X – bony podarunkowe do sieci sklepów drogeryjnych Sephora o wartości 100 zł.

 

 


Poznaj naszą ofertę do wychowania przedszkolnego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i rozwiązaniami edukacyjnymi dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.