Anna Albrecht nową liderką społeczności @ktywnych

Jan 8, 2020

Do rosnącej społeczności @ktywnych nauczycieli dołączyła pani Anna Albrecht, która będzie dzieliła się swoją wiedzą i praktyką wieloletniej nauczycielki, a ponieważ jest autorką bloga „Szkolne Inspiracje”, to i tych na pewno nie zabraknie!

Pani Ania jest dyplomowaną nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, od kilkunastu lat prowadzi zajęcia w klasie integracyjnej, pasjonatka nowych technologii oraz twórczej aktywności, założycielka bloga „Szkolne Inspiracje", prowadzi fanpejdż „Kwadrans z edukacją" na Facebooku, jest twórcą kursów i warsztatów on-line dla nauczycieli.

Już w styczniu pani Ania zaprosi na swój pierwszy webinar – termin i temat spotkania on-line zapowiemy tradycyjnie wkrótce w grupie @ktywni.

@ktywni to program dla nauczycieli wykorzystujących lub planujących wykorzystywać nowe technologie w edukacji, na zajęciach – w szkole i w przedszkolu, poszukujących inspiracji, porad, warsztatów i innych nauczycieli odkrywających nowe technologie.

Społeczność skupia nauczycieli z różnych etapów edukacji. Swoim doświadczeniem i poradami dzielą się z nauczycielami również tacy liderzy programu @ktywni, jak: dr Anna Michniuk - pedagog, psycholog, wykładowca na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Roman Lorens - ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, Dawid Łasiński, „pozytywnie zakręcony nauczyciel z 12-letnim stażem”, twórca popularnej postaci Pan Belfer oraz Bartosz Chyś, nominowany do tytułu Nauczyciel Roku 2019, aktywny eTwinner, członek grupy Superbelfrzy RP.

 I ty możesz dołączyć do @ktywnych – korzystaj z bonusów, spotkań i inspiracji

Jeśli jesteś nauczycielem, który @ktywnie wykorzystuje nowe technologie na zajęciach lub chce czerpać z doświadczeń innych, dołącz do rosnącej społeczności @ktywni! W ramach grupy nauczyciele dzielą się swoimi materiałami i wymieniają opiniami, korzystają z nowości i uczestniczą w spotkaniach. Dzięki temu @ktywni są na czasie z nowinkami technologicznymi w edukacji. Dodatkowo uczestnicy programu otrzymują specjalne certyfikaty dotyczące nauczania z wykorzystaniem narzędzi TIK.

O programie @ktywni

Twórcą programu @aktywni jest czołowy polski wydawca edukacyjny Grupa MAC – www.mac.pl  - który w ramach kompleksowych rozwiązań dla edukacji dostarcza do placówek nie tylko podręczniki i wyposażenie, ale także zaawansowane nowe technologie – roboty do nauki programowania, tablice i monitory interaktywne, drukarki 3D czy atrakcyjne oprogramowanie pełne interaktywnych gotowych zajęć.

 

Udział nauczycieli w programie jest bezpłatny. Zapraszamy już dzisiaj - www.mac.pl/aktywni

Dołącz do grupy @ktywni na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/MacAktywni/