Autorka podręczników MAC Profesorem Oświaty

17 paź 2019
tagi: z życia MAC

Do grona Profesorów Oświaty dołączyła pani Małgorzata Czuj, autorka podręczników i ćwiczeń oraz materiałów metodycznych wydawanych przez MAC Edukacja. Serdecznie gratulujemy!

Honorowy tytuł Profesora Oświaty został nadany autorce 11 października 2019 r. podczas ogólnopolskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Pani Profesor za osiągnięcia dydaktyczne i pracę wychowawczą otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi, Medal Komisji Edukacji Narodowej, Nagrodę Kuratora Oświaty i Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej.

Pani Profesor Małgorzata Czuj jest autorką popularnych podręczników, ćwiczeń, przewodników metodycznych do „Techniki” do klasy 4 wydanych przez wydawnictwo MAC Edukacja - https://www.mac.pl/klasa4/technika , a także m.in. współautorką przewodnika metodycznego do plastyki do klasy 4, autorką zajęć artystycznych.

Tytuł Profesora Oświaty przyznawany jest nauczycielom, którzy przez lata pracy wyróżniali się osiągnięciami dydaktycznymi i wychowawczymi, dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi nauczycielami, a swoją postawą tworzyli wzorzec nauczyciela i wychowawcy.

Tytuł honorowy Profesora Oświaty nadaje Minister Edukacji Narodowej na wniosek Kapituły do spraw Profesorów Oświaty. W ciągu dziesięciu lat w Polsce nadano zaledwie 198 tytułów profesora.

Więcej informacji i zdjęcia z uroczystości na stronie Szkoły Podstawowej w Łabuniach - http://zslabunie.szkolnastrona.pl/a,607,pani-malgorzata-czuj-profesorem-oswiaty

Zespół wydawnictwa MAC Edukacja serdecznie gratuluje i życzy dalszych sukcesów!

Pani Profesor chętnie dzieli się swoją cenną wiedzą i wspiera nauczycieli oraz uczniów. Zobacz e-konferencję z udziałem Pani Małgorzaty Czuj:

Jak nauczać techniki w klasie 4?

https://www.mac.pl/e-konferencje/jak-nauczac-techniki-klasa-4