Jak przygotować spektakl na „wczoraj”? – zapraszamy na konferencje

20.03.2018

Podróżujemy po Polsce z edukacją teatralną dla nauczycieli wychowania przedszkolnego. Zapraszamy na wyjątkowo twórcze i spektakularne konferencje – udział bezpłatny.

Cykl wyjątkowych spotkań dla nauczycieli wychowania przedszkolnego odbywa się od marca do maja 2018 w 18 miastach w całym kraju. Podczas spotkań z wspólnie z przedstawicielami Centrum Edukacji Teatralnej poruszymy takie zagadnienia, jak:

  • Techniki i gatunki teatralne, które dobrze sprawdzają się w pracy z młodszymi dziećmi (teatr cieni, teatr papieru, improwizacja, pantomima, teatr lalek)
  • Sposoby przygotowywania adaptacji teatralnej
  • Proste techniki animacji lalek i przedmiotów
  • Ćwiczenia i zabawy, na podstawie których można zbudować sceny teatralne
  • Zaprezentujemy również ofertę produktową wydawnictwa MAC Edukacja, w tym najnowszą serię „Olek i Ada”.

Weź udział w konferencji i korzystaj z inspirujących pomysłów!

Zapraszamy do udziału w jednej z poniższych miejscowości: Lublin, Warszawa, Radom, Rzeszów, Piła, Słupsk, Bydgoszcz, Kielce, Łódź, Sieradz, Częstochowa, Leszno, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Wrocław, Opole, Elbląg, Olsztyn, Mława, Kraków.

Udział BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: kontakt@mac.pl tel. 41 366 55 55.

Organizatorem serii spotkań jest wydawnictwo MAC Edukacja, należące do Grupy MAC, wydawcy uznanych serii do edukacji przedszkolnej: „Olek i Ada”, „Kolorowy Start”, „I love Boo” – do nauki języka angielskiego.