Kompleksowe wyposażenie placówek – nowa oferta 2017/18

11 sie 2017
tagi: z życia MAC

Z myślą o potrzebach współczesnych dzieci, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę pomocy dydaktycznych, mebli, elementów wyposażenia. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem najnowszej oferty wyposażenia dla przedszkoli i szkół.

- Każdego człowieka na tym świecie ukształtowało dziecko, którym kiedyś był – ten znany cytat włoskiej lekarki Marii Montessori w pełni oddaje wagę zawodu nauczyciela.

W trosce o wspieranie pedagogów i wychowawców, przygotowaliśmy dla Państwa najnowszą bogatą ofertę, dzięki której będą Państwo mogli wygodnie i kompleksowo wyposażyć placówkę oświatową w niezbędny sprzęt oraz stworzyć warunki do prawidłowego rozwoju dzieci i ich nauki w atmosferze zabawy.

W niniejszym katalogu na rok szkolny 2017/18 prezentujemy szeroki wybór pomocy dydaktycznych, mebli, elementów wyposażenia.

Wśród wielu nowości znalazły się między innymi pomoce do integracji sensorycznej wspierające rozwój percepcji: wzrokowej, słuchowej, dotykowej i zapachowej. W dziale Wyposażenie wnętrz znajdują się zarówno gotowe zestawy, jak i funkcjonalne meble do tworzenia własnych aranżacji. Dzięki nam umeblują Państwo swoją placówkę w ekonomiczny i wymarzony sposób.

Jednym z najistotniejszych elementów oferty MAC Dydaktyki jest dział Edukacja, na który składają się pomoce dydaktyczne i publikacje wprowadzające najmłodszych w fascynujący świat wiedzy.

Zapraszamy do współpracy - w trosce o rozwój najmłodszych.

Zobacz więcej: www.mac.pl/dydaktyka

POBIERZ KATALOG W WERSJ PDF

LUB

ZAMÓW SWÓJ BEZPŁATNY EGZEMPLARZ DRUKOWANY