MAC i Nowoczesny Dyrektor

19 kwi 2019

500 najbardziej aktywnych dyrektorów szkół oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski mogło poznać kompleksową ofertę Grupy MAC dla edukacji podczas 7. edycji konferencji Nowoczesny Dyrektor w Jachrance pod Warszawą w dniach 25-26 marca.

2 dni pełne specjalistycznych wykładów i inspirujących seminariów w gronie doświadczonych ekspertów i starannie dobranych wystawców, możliwość poznania nowości w zakresie nowoczesnych pomocy i wyposażenia placówek oświatowych – konferencja Nowoczesny Dyrektor to przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń, po raz kolejny zorganizowana z udziałem Grupy MAC.

Zespół Grupy MAC S.A., dostarczającej kompleksowych rozwiązań dla edukacji, zaprezentował podczas konferencji najnowsze produkty ułatwiające zarządzanie placówkami, inspirujące sposoby na aranżację wnętrz i nieszablonowe podejście do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem nowych technologii.

Wśród nowości Grupy MAC, uczestnicy mogli zapoznać się z możliwości Edumatrixa pozwalającego na naukę programowania bez… prądu. Z zakresu dydaktyki dyrektorzy poznali nowe maty sensoryczne Ortoto, karty do nauki języków Multi-Talk (nowość na rynku), a także oprogramowanie dla dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Dużą popularnością uczestników cieszyła się oferta pod marką MAC Technologie obejmująca nowoczesne pomoce dla edukacji zmieniające polską szkołę, m.in.: oprogramowanie Mozabook do prowadzenia atrakcyjnych zajęć, monitory i tablice interaktywne, drukarki 3D oraz roboty do nauki programowania Dash&Dot.

- Niezmiernie miło nam było słuchać opinii dyrektorów, że dostarczamy nie tylko wysokiej jakości podręczniki do szkół, ale także kompleksowo wyposażamy placówki w innowacyjne pomoce edukacyjne i sprzęt multimedialny – mówi Olga Midak z Grupy MAC.

Zródło zdjęć: LIBRUS / organizator konferencji Nowoczesny Dyrektor