Najpiękniejsze Książki Roku

16.05.2018

Z wielką przyjemnością informujemy o nominowaniu nowej serii podręczników do klasy 4 szkoły podstawowej wydawnictwa MAC do prestiżowej nagrody Konkursu Najpiękniejsze Książki Roku 2017!

Jury 58. Konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek nominowało do nagród i wyróżnień 88 książek. W kategorii „Podręczniki, materiały edukacyjne i szkoleniowe” znalazły się najnowsze podręczniki do klasy 4 przygotowane przez wydawnictwo MAC Edukacja. Cieszymy się bardzo, że nowatorskie podejście do projektowania podręczników zostało docenione. Dziękujemy!

 

Seria podręczników do klasy 4 została opracowana na podstawie oczekiwań nauczycieli, jak również najnowszych wytycznych MEN wynikających z ustawy oświatowej oraz zmienionych podstaw programowych. W trakcie tworzenia publikacji dla klasy 4 duży nacisk został położony na szatę graficzną, spójną dla wszystkich przedmiotów, która ma na celu wspieranie ucznia i nauczyciela w procesie nauczania, a jednocześnie powinna być bliska czwartoklasistom.

Warto zapoznać się z tą propozycją edukacyjną i sprawdzić, dlaczego tysiące dyrektorów i nauczycieli zaufało marce MAC Edukacja. Dodajmy, że w ramach nowej serii wydawnictwo przygotowało już podręczniki do klasy 5, zaprojektowane z myślą o współczesnych piątoklasistach, uczniach urodzonych w epoce internetu.

Zobacz ofertę dla szkoły podstawowej: https://www.mac.pl/szkola-podstawowa