Nowe katalogi dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

20.02.2018

Nadchodzący rok szkolny 2018/2019 to dla nas okres niezwykle ważny i wyjątkowy. W roku 2019 obchodzić będziemy 30-lecie istnienia wydawnictwa MAC Edukacja.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa i Państwa podopiecznych nową, niezwykle atrakcyjną ofertę edukacyjną, której poświęciliśmy trzy katalogi zawierające wykaz publikacji, pomocy dydaktycznych oraz narzędzi diagnostycznych pozwalających na pełną i kompleksową realizację zadań dydaktyczno-wychowawczych, jakie stawia przed nami obowiązująca podstawa programowa.
 

Katalog Olek i Ada prezentuje nasz nowy cykl edukacyjny adresowany do młodszych i starszych przedszkolaków. Cykl niezwykły i niepowtarzalny, gdyż jego treści oparte zostały na kanwie opowiadań o przygodach dwójki bohaterów – Olka i Ady, sympatycznego rodzeństwa.Wokół przedszkola to katalog poświęcony w całości materiałom dla nauczyciela. To nasze propozycje pozwalające uatrakcyjnić codzienną pracę z dziećmi, aby te – zgodnie z zapisami podstawy programowej – mogły poznawać otaczający je świat „na skutek zabawy i spontanicznych odkryć”.W katalogu I love Boo odnajdą Państwo informacje dotyczące czteropoziomowego kursu do nauki języka angielskiego, przeznaczonego dla przedszkolaków od 3. do 6. roku życia. Tym razem bohaterami publikacji są, uwielbiani przez najmłodszych, stworek Boo oraz dwójka elfów – Max i Lilly.Zaufało nam już ponad 45 tysięcy nauczycieli. To dzięki Wam jesteśmy niekwestionowanym liderem w segmencie edukacji przedszkolnej.