Nowoczesna edukacja – pobierz swój bezpłatny katalog

26 cze 2017
tagi: innowacje

Nauka programowania, wyposażenie sal informatycznych i zaawansowane narzędzia – zachęcamy do pobrania bezpłatnego najnowszego katalogu MAC Technologie, w którym znajdą Państwo szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań i dostępnych dla budżetu przedszkola i szkoły. Dobraliśmy dla Państwa najlepsze rozwiązania w odpowiedzi na cyfryzację i wprowadzenie nauki programowania do podstawy programowej.

Z myślą o dzieciach w różnym wieku wprowadziliśmy do oferty wzbogaconą, edukacyjną wersję robota Photon, służącego do nauki programowania. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem robota Photon, który oferujemy w komplecie ze scenariuszami zajęć. Nowość na polskim rynku.

Hasło „Tablica interaktywna w każdej klasie” dzięki naszej ofercie może łatwo zamienić się w rzeczywistość w Państwa szkole. W katalogu prezentujemy nowość tego sezonu – panoramiczną tablicę interaktywną MAC Tablica, którą wyróżnia duży, panoramiczny obraz, bogata biblioteka multimediów i najlepszy stosunek ceny do jakości. Atrakcyjny wygląd, łatwa obsługa, polskie menu gwarantują, że każdy uczeń podejdzie z radością do tablicy, dostępnej również w mniejszym rozmiarze z możliwością dołączenia skrzydełek z powierzchnią suchościeralną – nowość na polskim rynku.

Tablice interaktywne oferujemy w ekonomicznych zestawach z wysokiej jakości projektorami renomowanych marek, których szeroką gamę znajdą Państwo w naszym katalogu. W bogatej ofercie prezentujemy także drukarki, dywany interaktywne, laptopy, monitory, oprogramowanie edukacyjne. Szczególnie polecamy urozmaicone oprogramowanie Mozaik do przeprowadzania atrakcyjnych, multimedialnych zajęć na różnych etapach edukacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozwiązań, dzięki którym zajęcia z dziećmi mogą być jeszcze bardziej inspirujące – zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

Wszystko w trosce o rozwój najmłodszych.