Numer dopuszczenia MEN dla „Gry w kolory”

30 maj 2017

Doceniany przez nauczycieli podręcznik „Gra w kolory”, dostosowany do najnowszych wytycznych MEN, otrzymał numer dopuszczenia i jest dostępny dla uczniów w ramach dotacji.

Z ogromną radością informujemy, że podręcznik „Gra w kolory” do klasy 1 otrzymał komplet pozytywnych recenzji ekspertów MEN i numer dopuszczenia. Dzięki temu podręcznik został formalnie dopuszczony do użytku szkolnego.

Numer ewidencyjny dopuszczenia podręcznika „Gra w kolory” to 833/1/2017.

GRA W KOLORY – cykl doskonale nauczycielom znany i przez nich doceniony. Gra w kolory koncentruje się na dziecku, na jego indywidualnym tempie rozwoju i możliwościach uczenia się.   Zaletą jest także połączenie wiedzy z edukacji polonistycznej, społecznej, przyrodniczej i matematycznej – dziecko poznaje świat całościowo, poprzez działanie, badanie i odkrywanie.

Cykl GRA W KOLORY jest dostępny w ramach dotacji celowej MEN na rok szkolny 2017/2018.

Dotacja obejmuje zakup najwyższej jakości podręczników i materiałów ćwiczeniowych GRA W KOLORY wraz z kompletną ofertą językową wydawnictw: LektorKlett, Macmillan, Oxford, Pearson oraz PWN.
Dodatkowo zapewniamy wsparcie merytoryczne w postaci obudowy metodycznej, zintegrowanej z podręcznikami i ćwiczeniami.
Cykl został starannie dopasowany do nowej podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej dla edukacji wczesnoszkolnej, obowiązującej od 2017 r.

Autorzy cyklu: Beata Sokołowska, Barbara Mazur, Katarzyna Zagórska

Żródło: https://podreczniki.men.gov.pl

Poznaj bliżej cykl „Gra w kolory”: https://www.mac.pl/edukacja-wczesnoszkolna/gra-w-kolory