Ponad 1000 powodów

20 sie 2018

Specjaliści z Grupy MAC podsumowali pierwszy etap programu „Aktywna Tablica”. Eksperci firmy zamontowali ponad dwa tysiące urządzeń w szkołach, dostarczyli do placówek ponad tysiąc dwieście tablic i monitorów interaktywnych oraz ponad tysiąc nowoczesnych projektorów.

 

Grupa MAC od początku trwania tego projektu rządowego oferowała swoje doświadczenie i wsparcie w zamawianiu i instalacji nowoczesnego sprzętu. Te kompetencje zostały docenione.

Łącznie dzięki zaangażowaniu Grupy MAC, w ponad tysiącu szkół w Polsce uczniowie mogą korzystać z nowoczesnych, angażujących technologii na zajęciach. Warto pamiętać o tym doświadczeniu podczas trwającej drugiej rundy programu Aktywna Tablica i zaufać ekspertom Grupy MAC.

„Aktywna tablica” to program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019, na który przewidziana jest kwota 279 mln 428 tys. zł. W ramach programu szkoła podstawowa spełniająca kryteria projektu, może kupić tablicę interaktywną, monitor interaktywny, projektor i nagłośnienie. Łącznie placówka może otrzymać 14000 zł dofinansowania.

Zobacz oferty promocyjne dla szkół w ramach programu „Aktywna Tablica”: www.mac.pl/aktywnatablica