Przygody umysłu – o edukacji STEM – zapraszamy!

18 paź 2019
tagi: wydarzenie

W jaki sposób roboty mogą wspomóc nauczycieli? Czego możemy się nauczyć za pomocą interaktywnych eksponatów? W jaki sposób smartfony pomagają zrozumieć fizykę? Jakich pomocy naukowych potrzebujemy, żeby przeprowadzić udaną lekcję?

21–22 listopada 2019 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Przygody umysłu. (Nie)moc przedmiotów w edukacji STEM. Pod patronatem Grupy MAC S.A., dostarczającej nowoczesne technologie dla edukacji pod marką MAC Technologie.

W konferencji udział wezmą wybitni naukowcy i praktycy, których wystąpienia zainicjują dyskusję nad rolą obiektów materialnych w uczeniu się.

Z całym programem można zapoznać się tutaj: https://bit.ly/35ghSxt

Jeśli jesteś:

• nauczycielem, który tworzy własne pomoce naukowe,

• specjalistą ds. badań i rozwoju w obszarze edukacji, zabawy, gier,

• projektantem robotów edukacyjnych, zestawów lub innych pomocy naukowych,

• twórcą gier i zabawek,

• badaczem, naukowcem, ewaluatorem wystaw,

lub po prostu interesujesz się innowacyjnymi badaniami procesów uczenia się, nie może Cię zabraknąć na konferencji Przygody umysłu. Rejestracja trwa do 31 października lub do wyczerpania limitu miejsc.

Konferencja Learning Adventures 2019 (Przygody umysłu) organizowana jest przez Centrum Nauki Kopernik wraz z New York Hall of Science​ oraz Uniwersytet SWPS​ w Warszawie.

Konferencja odbywa się w języku angielskim. Udział jest płatny. Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie adventures.kopernik.org.pl

Zapraszamy i polecamy!

Interesujesz się nowymi technologiami w edukacji? Dołącz do społeczności @ktywnych nauczycieli - https://www.facebook.com/groups/MacAktywni/