Wydawnictwo Dwukropek – najlepsze serie literackie najmłodszych

24 mar 2017

Dwukropek, nowa marka wydawnicza, zaprasza wszystkich młodych miłośników literatury w podróż pełną dobrej zabawy, fantastycznych przygód, tajemnic i… strachów! Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą najlepszego wydawnictwa dla dzieci i młodzieży.

Grupa MAC należy do czołówki wydawców w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, ze stuprocentowym polskim kapitałem. W swoim portfolio, oprócz oferty edukacyjnej, posiadamy również szeroki wybór literatury dla dzieci oraz książek ilustrowanych.

W związku z rosnącą popularnością naszych publikacji, stworzyliśmy nową markę pod nazwą Dwukropek. W ramach której będziemy wydawać najlepszą literaturę dla najmłodszych. I wbrew powszechnemu przekonaniu, że nie należy oceniać książek po okładce, zdarza nam się (często/czasami) tak robić! A okładki Dwukropek zawsze ma fantastyczne. Środki jeszcze lepsze. Przekonajcie się sami!

Pod nowym szyldem wydawniczym będą ukazywać się najważniejsze i najlepsze serie współczesnej literatury dla dzieci i młodzieży, a wśród nich m.in. „Przygody Lottie Lipton”, „Zbrodnia niezbyt elegancka”, „Gustaw Gloom”, „Jak zostać pisarzem” oraz „Wielcy Odkrywcy”.

Na bieżąco będziemy informować o naszych nowościach. Wszystkie książki Dwukropka można nabyć w dobrych księgarniach na terenie całego kraju oraz w internetowej Księgarni Edukacyjnej (www.ksiegarnia-edukacyjna.pl).

 

Zapraszamy na fan page Dwukropka

 


NAJNOWSZE PUBLIKACJE WYDAWNICTWA DWUKROPEK

 • Gustaw Gloom i Czarny Porywacz

  Gustaw Gloom

  29,99 zł

  Dziesięcioletnia Fernie gubi się w rezydencji Gloomów, po tym jak jej kot okazuje się być ściganym przez swój własny cień. Dziewczynka odkrywa bibliotekę pełną książek, których nigdy nie napisano, galerię dziwacznych posągów oraz widzi, jak jej własny cień bierze udział w...

  zobacz więcej
 • Rupieciarz i kapsuła czasu

  Rupieciarz

  29,99 zł

  Debiutancka powieść L.A. Campbell dla młodych czytelników o Halu Rifkindzie, przezywanym „Rupieciarzem" i jego koszmarnie dziwnym roku. Hal nienawidzi lekcji historii - dosłownie nudzi go do łez. A ten rok zapowiada się wyjątkowo okropnie, gdyż nauczyciel historii, pan Tupkin daje...

  zobacz więcej
 • Sekrety kamienia

  Przygody Lottie Lipton

  19,99 zł

  Po śmierci rodziców-archeologów dziewięcioletnia Lottie Lipton wraz z wujem, profesorem Westem mieszka na terenie British Museum. W pierwszym tomie jej przygód „Klątwie egipskiego kota”w dniu otwarcia ważnej wystawy w tajemniczych okolicznościach znika posążek egipskiego kota. O...

  zobacz więcej
 • Klątwa egipskiego kota

  Przygody Lottie Lipton

  19,99 zł

  Książka opowiada historię dziewięcioletniej Lottie Lipton, która po śmierci rodziców- -archeologów, wraz z wujem, profesorem Westem, mieszka na terenie British Museum. W dniu otwarcia ważnej wystawy, w tajemniczych okolicznościach, znika posążek egipskiego kota. O niedopilnowanie...

  zobacz więcej
 • Zbrodnia nie przystoi damie

  Zbrodnia niezbyt elegancka

  34,99 zł

  Trzymająca w napięciu, pełna tajemnic, zagadek i nagłych zwrotów akcji powieść zaczyna się bardzo niepozornie. Członkinie tajnego towarzystwa detektywistycznego Daisy Wells i Hazel Wong wyjeżdżają na wakacje do Fallingford, rodzinnego domu Daisy.

  zobacz więcej
 • Kosmos

  Naukowa demolka

  24,99 zł

  Kosmos, pierwszy tom serii „Naukowa demolka”, autorstwa Isabel Thomas to książka pełna zabawnych i ekscytujących projektów. Jej kartki można wykorzystać na różne sposoby. Publikację można składać, ciąć, mazać. Słowem, można z nią dowolnie eksperymentować, aby dowiedzieć się wszystkiego o kosmosie!

  zobacz więcej