Nauka z pasją – każdego dnia!  Jak odkrywać i wzmacniać u uczniów pasje?

Ta konferencja będzie miała premierę
26.03.2026 o godz. 09:00

Pozostałe e-konferencje

@ktywni

Nauka z pasją – każdego dnia! Jak odkrywać i wzmacniać u uczniów pasje?

26 / 03 / 2026 | 09:00

O konferencji

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia niezwykłej rozmowy z Karolem Wójcickim – ambasadorem klas 4–8 szkoły podstawowej Wydawnictwa MAC Edukacja, podczas której dowiecie się m.in.:

- Czy pasję można znaleźć już w szkole?
- Jak odkrywać i wzmacniać u uczniów pasje, które wpływają na ich późniejszy sukces edukacyjny?
- Jak może wyglądać zdobywanie wiedzy i umiejętności w szkole po reformie 2026, poprzez aktywne, praktyczne oraz różnorodne doświadczenia edukacyjne?
- Jakie konkretne metody lub aktywności w klasie pomagają w rozwijaniu ciekawości i pasji uczniów do nauki?
 

Ekspert

Karol Wójcicki
Karol Wójcicki

Popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, podróżnik, pasjonat nocnego nieba. Laureat plebiscytu „Popularyzator Nauki”, przyznawanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polską Agencję Prasową. Za blog i profil w mediach społecznościowych „Z głową w gwiazdach” otrzymał nagrodę Śląskiego Festiwalu Nauki „POP Science 2024”.