moje-cwiczenia.png

Autorzy: Ewa Dulemba, Jolanta Faliszewska, Grażyna Lech, Agnieszka Opala, Iza Parlicka, Aleksandra Ziewiecka

Wstęp

Już 9 na 10 nauczycieli korzystających z Moich ćwiczeń poleca ten wybór. Wykorzystaj najlepiej 75 zł dotacji MEN i w roku szkolnym 2018/2019 wybierz w klasie 3 Moje ćwiczenia!

Doskonale rozumiemy, że zależy Państwu na wyborze znanych i sprawdzonych publikacji, stworzonych z najwyższą starannością i dbałością o wysoką jakość merytoryczną. Tym z Państwa, którzy w roku szkolnym 2018/2019 będą w klasie 3 uczyć z wykorzystaniem podręczników Ministerstwa Edukacji Narodowej, proponujemy bestsellerowe Moje ćwiczenia. Są to najlepsze na rynku materiały ćwiczeniowe, skorelowane z podręcznikami MEN dla klasy 3. Co więcej, zawierają one treści poszerzające tematykę podręczników rządowych. Publikacje zostały stworzone przez doświadczony zespół autorski i skutecznie wspierają pracę z podręcznikami Nasz elementarz i Nasza szkoła.

Wszystkie części ćwiczeń dostępne są w ramach dotacji MEN.


Publikacje dodatkowe do pracy w domu i szkole

Publikacje dodatkowe to materiały uzupełniające serię ćwiczeń zintegrowanych dla klas 1-3 „Moje ćwiczenia”. Każda z publikacji jest także dostosowana do podręczników rządowych "Nasz elementarz" oraz „Nasza szkoła” i może stanowić dodatkowe wsparcie dla uczniów korzystających z ofert edukacyjnych pozostałych wydawnictw. Wszystkie publikacje przeznaczone są zarówno do pracy w szkole, jak i w domu - utrwalają i uzupełniają wiedzę zdobytą podczas zajęć lekcyjnych. Przy opracowywaniu cyklu przyświecała nam idea stworzenia materiałów wszechstronnie wspierających rozwój najmłodszych, a pełna integracja z podręcznikiem i ćwiczeniami jest najważniejszą cechą tej serii.


Kompletna oferta z językiem obcym

W ramach dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej możliwy jest zakup kompletnej oferty językowej wraz z najwyższej jakości materiałami edukacyjnymi dla kl. 1 i 2. Publikacje dostosowane są do wymogów ustawy o systemie oświaty.
Koszt ćwiczeń (50 zł) z ćwiczeniami do języka angielskiego lub niemieckiego (25 zł) mieszczą się w kwocie dotacji MEN (75 zł). 1% stanowią koszty obsługi przez organ prowadzący. Maksymalny koszt materiałów ćwiczeniowych może wynosić 74,25 zł.

Do wydawnictw MAC i Juka dołączyli najlepsi wydawcy językowi: