Zestawy meblowe

kubik.png

 

Seria Kubik

Zestaw ten wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, posiadających certyfi katy higieniczne, spełniające europejskie wymogi bezpieczeństwa. Korpusy mebli wykonane są z płyty laminowanej o grubości 18 mm wykończonej obrzeżem ABS. Dostępna kolorystyka: klon, brzoza, dąb mleczny, buk. Fronty mebli wykonane są z płyty MDF, posiadają bezpieczne, wyfrezowane uchwyty oraz zaokrąglone krawędzie i narożniki. Fronty wykończone są lakierem półmatowym dostępnym w czterech kolorach (żółty, czerwony, zielony, niebieski). Zaletą tego zestawu jest modułowość, polegająca na łączeniu różnych gabarytów szafek z bogatą kolorystyką frontów. Funkcjonalne szafki z frontami można przyporządkować każdemu dziecku, co pozwala na zachowanie ładu i porządku w sali.

Możliwe kolory korpusu

buk

klon

brzoza

dąb mleczny

 

kredki.png

 

Seria Kredki

Zestaw ten wykonany jest z wysokiej klasy materiałów posiadających certyfi katy higieniczne spełniające europejskie wymogi bezpieczeństwa. Korpusy mebli wykonane z trwałej płyty laminowanej o gr. 18 mm dostępnej w czterech dekorach drewnopodobnych (Buk, Klon, Dąb Mleczny, Brzoza). Fronty mebli to nowoczesne rozwiązanie łączące ciekawe wzornictwo z nowatorską technologią. Fronty wykonane z płyty MDF lakierowanej na biało, dodatkowo wzbogacone wydrukiem aplikacji w technologii UV. Wydruk cyfrowy bezpośrednio na froncie. Dodatkowo całość zadrukowanej aplikacji zabezpieczona jest lakierem bezbarwnym w wysokim połysku.

Możliwe kolory korpusu

buk

klon

brzoza

dąb mleczny

 

safari.png

 

Seria Safari

Zestaw ten wykonany jest z wysokiej klasy materiałów posiadających certyfi katy higieniczne spełniające europejskie wymogi bezpieczeństwa. Korpusy mebli wykonane są z płyty laminowanej o gr. 18 mm dostępnej w czterech dekorach drewnopodobnych (Buk, Klon, Dąb Mleczny, Brzoza). Fronty mebli to nowoczesne rozwiązanie łączące ciekawe wzornictwo z nowatorską technologią. Fronty mebli wykonane z płyty MDF lakierowanej na biało, dodatkowo wzbogacone wydrukiem aplikacji w technologii UV. Wydruk cyfrowy bezpośrednio na froncie. Dodatkowo całość zadrukowanej aplikacji zabezpieczona jest lakierem bezbarwnym w wysokim połysku

Możliwe kolory korpusu

buk

klon

brzoza

dąb mleczny

 

mebloscianka.png

 

Zestaw meblościanka

Korpusy mebli wykonane z wysokiej klasy płyty meblowej o grubości 18mm, wykończonej obrzeżem ABS. Płyta dostępna w czterech dekorach drewnopodobnych (Buk, Brzoza, Dąb Mleczny, Klon). Fronty szafek wykonane z płyty MDF w systemie bez dodatkowych uchwytów. Fronty posiadają wyfrezowane uchwyty w krztałcie okręgów oraz fal. Wszystkie fronty są lakierowane wysokiej klasy lakierami dostępnymi w czterech kolorach (żółty, czerwony, zielony, niebieski).

Możliwe kolory korpusu

buk

klon

brzoza

dąb mleczny