Publikacje książkowe

 • Fistaszki. Prawdziwy przyjaciel

  Fistaszki

  Co sprawia, że ktoś jest dobrym przyjacielem? Charlie Brown już to wie!

  zobacz więcej
 • Fistaszki. Opowieść filmowa

  Fistaszki

  Fistaszki są gotowe na nową przygodę! W miasteczku pojawia się mała ruda dziewczynka. Jest bystra, śliczna i miła. Do licha! Charlie Brown chce zrobić na niej wrażenie! Musi tylko odnieść sukces, wszystko jedno jaki. Ale czy mu się uda?

  zobacz więcej
 • Fistaszki. Snoopy. Wszystko jest możliwe.

  Fistaszki

  Snoopy nie jest zwykłym psem. Chciałby chodzić do szkoły ze swoim panem Charliem Brownem i uważa się za najlepszego na świecie tancerza, detektywa oraz pilota. Jednak dopiero gdy znajduje maszynę do pisania, naprawdę uruchamia swoją wyobraźnię i odkrywa, że wszystko jest możliwe!

  zobacz więcej
 • Fistaszki. Charlie Brown nigdy się nie pod...

  Fistaszki

  Charlie Brown zawsze daje z siebie wszystko, kiedy gra w piłkę czy puszcza latawiec. Mimo to często spotykają go porażki. Gdy w sąsiedztwie zamieszkuje pewna mała ruda dziewczynka, postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Niestety, zamiast zrobić na niej wrażenie, tylko się ośmiesza… I...

  zobacz więcej
 • Fistaszki. Masz talent, Charlie Brown!

  Fistaszki

  Charlie Brown zawsze daje z siebie wszystko, kiedy gra w piłkę czy puszcza latawiec. Mimo to często spotykają go porażki. Gdy w sąsiedztwie zamieszkuje pewna mała ruda dziewczynka, postanawia się z nią zaprzyjaźnić.

  zobacz więcej
 • Fistaszki. Snoopy i przyjaciele

  Fistaszki

  Snoopy, najsłynniejszy pies świata, ma mnóstwo przyjaciół! Są wśród nich jego skrzydlaty pomocnik Woodstock, różne małe ptaszki, a także jego pan Charlie Brown i wiele innych osób… Zajrzyj do budy Snoopy’ego i poznaj ich wszystkich!

  zobacz więcej
 
 
fistaszki_ksiazka.png

Zamów Fistaszki na Księgarni Edukacyjnej

z 20% rabatem

Wpisz kod rabatowy: SNOOPY

Publikacje dostępne także w sklepach: