logo_box_smyki_a.png

 

Pakiet dla grupy dzieci 3-letnich został oparty o metodykę pedagogiki zabawy i twórczości. Połączenie tych dwóch metod wspiera holistyczny rozwój dziecka. Pakiet A w połączeniu z pakietem A+ z powodzeniem może być wykorzystywany podczas zajęć w grupach łączonych dzieci 3- i 4-letnich. Kręgi tematyczne oraz temat tygodnia podany w formie pytania badawczego pobudzają ciekawość i motywację dzieci, kształtując jednocześnie umiejętność myślenia problemowego. Przyciągający uwagę dziecka bohaterowie przewodni wprowadzają je w świat przyrody, matematyki, emocji i twórczości, zachęcają do poznawania liter i cyfr oraz rozwijania umiejętności językowych.

 

Poziom A

Indeks: 883242

• Karty pracy, cz. 1–2
• Wyprawka plastyczna
• Zeszyt Supersmyka
• Karta Supersmyka

KARTY PRACY CZ.1
FLIPBOOK
KARTY PRACY CZ.2
FLIPBOOK
ZESZYT SUPERSMYKA
FLIPBOOK
WYPRAWKA.
FLIPBOOK

 

 

Poziom A/A+

Indeks: 883244

• Przewodnik metodyczny, cz.1 -4
• Płyty muzyczne, cz 1-4

METODYKA - CZ 1.
FLIPBOOK

 
a40bed6ca2327ed834736499abf02cc8e8ba681d (3) (3).png
+
+
+
elementy3.png

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Wykorzystaj 80 kolorowych plansz podczas pracy z przedszkolakami. Odkryj przed nimi świat, który dzięki kodom QR na wybranych kartach ożyje w postaci dźwięków.

Duży rozmiar tablicy 41 x 59 cm pozwoli Ci na wyraźne przedstawienie szczegółów, a żywe kolory uatrakcyjnią każde zajęcia. Jest na co popatrzeć! Tablice wprowadzają najmłodszych w świat przyrody, ekologii, historii, geografii oraz wiedzy o społeczeństwie.

ZOBACZ TABLICE - POZIOM A/A+

POZIOM A
sugerowana grupa wiekowa
TRZYLATEK

POZIOM A+
sugerowana grupa wiekowa
CZTEROLATEK

POZIOM B
sugerowana grupa wiekowa
PIĘCIOLATEK

POZIOM A
sugerowana grupa wiekowa
SZEŚCIOLATEK