logo_box_smyki_b.png

 

Pakiet dla dzieci 6-letnich łączy w sobie metodykę opartą na pedagogice twórczości i zabawy. W połączeniu z pakietem B z powodzeniem może być wykorzystywany podczas zajęć w grupach łączonych dzieci 5- i 6-letnich. Metoda projektów badawczych, opartych na tygodniowych kręgach tematycznych, kształtuje postawę otwartości na zdobywanie nowych umiejętności i zespołowego współdziałania. Atrakcyjni bohaterowie wprowadzają dzieci w świat wartości i emocji. Karty pracy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby poziom trudności zadań był zróżnicowany i pozwalał na osiąganie przez dziecko sukcesów w zakresie grafomotoryki, umiejętności językowych i matematycznych, dokonywania analizy oraz syntezy wzrokowej i syntezy słuchowej, a także klasyfikowania i porównywania, kompleksowo przygotowując dziecko do podjęcia nauki szkolnej.

 

Poziom B+

Indeks: 882674

• Karty pracy, cz. 1–4
• Wyprawka plastyczna
• Zeszyt Supersmyka
• Klocki NEMI
• Karta Supersmyka

KARTY PRACY.
FRAGMENT PDF
KARTY PRACY CZ.1
FLIPBOOK
KARTY PRACY CZ.2
FLIPBOOK
KARTY PRACY CZ.3
FLIPBOOK
KARTY PRACY CZ.4
FLIPBOOK
ZESZYT SUPERSMYKA.
FLIPBOOK
WYPRAWKA.
FLIPBOOK

 

Poziom B+

Indeks: 882676

• Przewodnik metodyczny, cz.1 -5
• Płyty muzyczne, cz 1-5

POBIERZ FRAGMENT PDF
ZOBACZ FLIBOOK CZ.1
ZOBACZ FLIBOOK CZ.2
box_hotspot_kp.png
elementy.png
elementy3.png

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Wykorzystaj 80 kolorowych plansz podczas pracy z przedszkolakami. Odkryj przed nimi świat, który dzięki kodom QR na wybranych kartach ożyje w postaci dźwięków.

Duży rozmiar tablicy 41 x 59 cm pozwoli Ci na wyraźne przedstawienie szczegółów, a żywe kolory uatrakcyjnią każde zajęcia. Jest na co popatrzeć! Tablice wprowadzają najmłodszych w świat przyrody, ekologii, historii, geografii oraz wiedzy o społeczeństwie.

ZOBACZ TABLICE - POZIOM B/B+

Pomagamy przedszkolakom rozwijać umiejętności matematyczne!
Klocki Nemi to wyjątkowa pomoc dydaktyczna ułatwiająca dzieciom łatwe i szybkie liczenie w pamięci bez konieczności pisania liczb.
Dzięki nim przedszkolaki będą ze zrozumieniem rozwiązywać zadania matematyczne, a nauka liczenia stanie się wspaniałą przygodą.
Rozłóż kolorowe klocki, zaproś dzieci do zabawy i pokaż im łatwą matematykę!

Pomoc dydaktyczna - o szczegóły pytaj Konsultanta oświatowego

POZIOM A
sugerowana grupa wiekowa
TRZYLATEK

POZIOM A+
sugerowana grupa wiekowa
CZTEROLATEK

POZIOM B
sugerowana grupa wiekowa
PIĘCIOLATEK

POZIOM A
sugerowana grupa wiekowa
SZEŚCIOLATEK