POZNAJ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA SERII

podrecznik.png

Podręcznik

Podręcznik to najważniejsze narzędzie pracy nauczyciela i ucznia. Przemyślana struktura publikacji, właściwie zaprojektowana szata graficzna oraz czytelna nawigacja ułatwiają pracę z książką i jednocześnie naukę fizyki.

zc.png

Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń to ważne uzupełnienie podręcznika. Zawarte w nim zadania, zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności, wspierają proces nauczania, nabywania nowych umiejętności i utrwalania wiedzy.

zz.png

Zbiór zadań

Zbiór zadań jest źródłem dodatkowych ćwiczeń zróżnicowanych pod względem formy i stopnia trudności. Urozmaicone zadania stanowią dla nauczyciela wsparcie w pracy z uczniami o różnych predyspozycjach.

cd.jpg

Multibook

Podręcznik w wersji cyfrowej jest uzupełniony o treści multimedialne, np.: pokazy slajdów, ćwiczenia interaktywne i filmy. Taka forma przedstawiania zagadnień fizycznych jest bliska uczniom, dzięki czemu nauka staje się bardziej atrakcyjna i sprzyja zrozumieniu zaprezentowanej problematyki.

metodyka.png

Przewodnik metodyczny

Książka dla nauczyciela zawiera liczne materiały dydaktyczne stanowiące wsparcie w codziennej pracy. Zostały w niej umieszczone między innymi: program nauczania, rozkład materiału, wymagania edukacyjne i scenariusze wybranych lekcji.

zarowka.png

MAC Akademia

MAC Akademia to przeznaczona dla nauczycieli strefa na stronie www.mac.pl, w której fizycy znajdą: program nauczania, rozkład materiału, wymagania edukacyjne, scenariusze lekcji (dostępne również w dziennikach elektronicznych), karty pracy, propozycje sprawdzianów oraz wiele innych ważnych materiałów. Dzięki wersji cyfrowej nauczyciele mają możliwość edytowania poszczególnych plików, dostosowując je do swoich oczekiwań. MAC Akademia to nie tylko materiały wspierające warsztat pracy nauczyciela, ale też źródło inspiracji i dodatkowej wiedzy.

 

 


Chcesz poznać bliżej cykl FIZYKA?

Jesteś zainteresowana/y otrzymaniem swojego podręcznika w wersji drukowanej?
Wypełnij formularz i zamów wizytę konsultanta oświatowego MAC!