Anna Albrecht – dyplomowana nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, od kilkunastu lat prowadzi zajęcia w klasie integracyjnej, pasjonatka nowych technologii oraz twórczej aktywności, założycielka bloga „Szkolne Inspiracje”, prowadzi fanpage „Kwadrans z edukacją” na Facebooku, jest twórcą kursów i warsztatów on-line dla nauczycieli.

dr Anna Michniuk – pedagog, psycholog, wykładowca na Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 10 lat, w teorii i praktyce, zajmuje się mediami, edukacją oraz funkcjonowaniem człowieka w przestrzeni mediów. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in. w jednej z poznańskich szkół podstawowych oraz w Radiu Eska i Telewizji Polskiej.

Bartosz Chyś – nominowany do tytułu Nauczyciel Roku 2019, aktywny eTwinner, członek grupy Superbelfrzy RP, zdobywca tytułu Microsoft Innovative Educator Expert w roku szkolnym 2019/2020, nauczyciel mianowany informatyki, oligofrenopedagog. Łączy w swojej pracy cyfrowe i analogowe pomysły na aktywizację uczniów. Twórca bloga edukacyjnego „Digitalni i kreatywni” oraz grupy „Digitalni i kreatywni-nauczyciele z pasją”. Pomysłodawca „Hackatonów online - dzielimy się pomysłami” oraz „Uniwersytetu w Chmurze”.

Roman Lorens – certyfikowany trener, Akredytowany Ekspert KFE i Akredytowany Trener Instytutu Konsultantów Europejskich. Konsultant ds. organizacji i zarządzania oświatą, ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, były długoletni dyrektor szkoły. Roman Lorens jest liderem i koordynatorem doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół, autorem licznych artykułów publikacji książkowych z zakresu zarządzania oświatą i nowych technologii. Doktorant Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Jolanta Okuniewska – finalistka konkursu Global Teacher Prize 2016, trenerka w programie „Zaprogramuj przyszłość”, Honorowy Profesor Oświaty i ambasadorka akcji „Czytam sobie. Pierwsza klasa!”. Jako ekspert z ramienia MEN współtworzyła podstawę programową przedmiotów informatycznych dla wszystkich etapów kształcenia. Autorka innowacji pedagogicznej w klasie I pt. „Storytelling z ozobotem”. Uzyskała również wiele innych nagród oraz tytułów, m.in. Osobowość Roku Warmii i Mazur, Kobieta z Charakterem, Nauczyciel Innowator 2018. Na swoim blogu tableciaki.blogspot.com dzieli się doświadczeniami i dokumentuje pracę z uczniami z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Prowadzi lekcje razem z nauczycielami z całej Europy, szkoli polskich nauczycieli podczas konferencji. Na portalach i w czasopismach publikuje wiele materiałów na temat integracji rozwiązań teleinformatycznych w nauczaniu.

Sabina Piłat – podróżująca nauczycielka, twórczyni kanału YouTube z filmami edukacyjnymi dla dzieci „Nauka w plecaku” oraz blogów dla nauczycieli. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w Warszawie. Członkini grupy Superbelfrzy. Swoją pracę opiera na metodach projektowych i problemowych, działaniu i ruchu. W swojej pracy wychodzi z założenia, że jej podstawowym obowiązkiem jako nauczyciela jest zainspirować uczniów do pracy, dać im narzędzia do zdobywania wiedzy i pomóc pokochać nawet nie tyle szkołę, co naukę.

Beata Skrzypiec – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, ekspert do spraw awansu zawodowego, trenerka i mentorka w programie „Zaprogramuj przyszłość”. Laureatka Listy 100 SPRUC 2019. Członkini grupy Superbelfrzy RP oraz Superbelfrzy MINI. Z zamiłowania eTwinnerka. Pracuje metodą projektu, wdraża i wykorzystuje nowe technologie w edukacji. Promuje edukację matematyczną w działaniu, poza ławką szkolną.

Dorota Nowocień – absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek filologia polska, specjalność nauczycielska). Ukończyła studia podyplomowe public relations i studia coachingowe. W latach 1997-2016 pracowała w TVP S.A., oddział w Poznaniu, a od sierpnia 2016 roku w Radiu Poznań. Jest wykładowcą akademickim (UAM w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu). Specjalizuje się w kompetencjach miękkich. Prowadzi warsztaty, szkolenia, sesje coachingowe. Jest mówcą motywacyjnym. Realizuje indywidualny projekt „Akademia Motywacji Doroty Nowocień”.