Aktywna Tablica – 14 000 zł na nowe technologie dla szkoły

20 lip 2017
tagi: innowacje

W 2017 roku Rząd dofinansuje zakup nowoczesnych technologii dla 5570 szkół w całej Polsce w ramach planowanego programu rządowego „Aktywna Tablica”. Program jest adresowany do publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, szkół artystycznych oraz również szkół działających poza granicami Polski.

„Aktywna Tablica” to rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno‑komunikacyjnych na lata 2017-2019.

Na program realizowany w latach 2017-2019 przewidziana jest łączna kwota 279 mln 428 tys. zł.

Nie przegap i skorzystaj z szansy na wyposażenie swojej szkoły w tablicę interaktywną, monitor interaktywny, nowoczesne rzutniki, nagłośnienie.

Projekt rozporządzenia rządowego wprowadzającego program „Aktywna Tablica” do szkół znajduje się obecnie na etapie konsultacji – sprawdzaj stan bieżący i wiadomości o projekcie na stronie www.mac.pl/aktywnatablica

 

Zostaw e-mail – poinformujemy Cię o starcie programu i udostępnimy Ci gotowe wnioski oraz propozycje zestawów spełniających kryteria programu „Aktywna Tablica”.

Dowiedz się więcej o Aktywnej Tablicy