Grupa MAC S.A. Partnerem Roku

15.06.2018

Grupa MAC S.A. dostarczająca kompleksowych rozwiązań dla edukacji, otrzymała prestiżowy tytuł Partnera Roku od firmy EPSON, producenta zaawansowanych urządzeń multimedialnych w uznaniu za bezkonkurencyjnie najwyższą sprzedaż projektorów na rynku edukacyjnym.

- Produkowanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań dla edukacji, jakimi są np. nasze interaktywne projektory  i urządzenia wielofunkcyjne, to połowa sukcesu Epson. Drugą jest współpraca z  takimi partnerami, których profesjonalizm,  znajomość produktów  oraz zaangażowanie, pozwalają dotrzeć do odbiorców, skutecznie przekazać im korzyści i doprowadzić do udanych wdrożeń  u klienta końcowego. Jednym z najlepszych partnerów, z którymi przyszło nam dotąd współpracować w Polsce, jest Grupa MAC, której przedstawiciele powyżej wymienione zalety łączą dodatkowo z przyjaznością pozwalającą budować dobre relacje na długie lata – mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson.

 

 - Dziękujemy za docenienie naszej pracy – mówi Magdalena Nowak, menadżer marki MAC Technologie, należącej do Grupy MAC S.A. – Wspólnie jako zespół MAC wraz z naszymi partnerami pracujemy na sukces każdego przedszkola i każdej szkoły, dostarczając wysokiej jakości sprzęt do prowadzenia zajęć. W naszym przypadku kluczowa jest unikatowa znajomość rynku edukacyjnego, wynikająca z 30-letniego już doświadczenia. Swoje kompetencje i szeroką, ogólnopolską sieć sprzedaży MAC oferujemy każdemu, kto chce wspólnie z nami rozwijać polską edukację. Cieszymy się z naszego wkładu w rozwój cyfrowej szkoły i przedszkola.

Grupa MAC dostarcza do szkół nowoczesny sprzęt edukacyjny również w ramach rządowego programu Aktywna Tablica i jest jednym z największych partnerów od początku wprowadzenia tego programu, dzięki któremu szkoła może zamówić w Grupie MAC nowoczesny sprzęt o wartości 14 000 zł. W ramach udzielonego przez MEN wsparcia finansowany jest zakup pomocy dydaktycznych, instalacja sprzętu oraz szkolenia techniczne dla nauczycieli. O tym, kto i w jaki sposób może skorzystać z programu można przeczytać na stronie www.mac.pl/aktywnatablica

Aby nowe technologie w edukacji jak najlepiej spełniały swoją misję, kluczową rolę odgrywają nauczyciele i wychowawcy. Z myślą o nich Grupa MAC utworzyła specjalny program „Aktywni” – www.mac.pl/aktywni - dzięki któremu dyrektorzy i nauczyciele z całego kraju mogą otrzymać bezpłatny dostęp do scenariuszy lekcji, praktyczne wskazówki wykorzystania nowych technologii na zajęciach – tabletów, komputerów, tablicy interaktywnej, e-zasobów i Internetu.

Grupa MAC zaprasza do współpracy producentów nowoczesnych, wysokiej jakości rozwiązań technologicznych dla edukacji – drukarek, projektorów, tablic i monitorów interaktywnych, laptopów, tabletów i robotów do nauki programowania. Już teraz w ofercie MAC Technologie dyrektorzy i nauczyciele znajdą szeroki wybór zarówno sprzętu, jak i oprogramowania, dzięki któremu każde zajęcia mogą być pełne pasji i zaangażowania uczniów.

www.mac.pl