Popularne „Bezbłędne słowa” w nowej odsłonie! [Pobierz PDF za darmo]

16 sie 2017

Zachęcamy do pobrania wersji elektronicznej niezwykle popularnej publikacji autorstwa dr. hab., prof. UJK Piotra Zbróga!

Poradnik „Bezbłędne słowa” to publikacja skierowana przede wszystkim do nauczycieli języka polskiego. Powstała w toku konsultacji z polonistami, którzy wskazali najczęstsze problemy językowe, jakie napotykają w swojej pracy. Wybrane zagadnienia zostały ujęte hasłowo, w prostej i przystępnej formie. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy poradnik będzie znaczącym wsparciem w nauczaniu, a także w codziennych staraniach o poprawność językową.

 

POBIERZ PDF Z PUBLIKACJĄ Z MAC AKADEMII
bezbledne_slowa_okladka.JPG

Bezbłędne słowa

Poradnik „Bezbłędne słowa” to publikacja skierowana przede wszystkim do nauczycieli języka polskiego. Powstała w toku konsultacji z polonistami, którzy wskazali najczęstsze problemy językowe, jakie napotykają w swojej pracy. Wybrane zagadnienia zostały ujęte hasłowo, w prostej i przystępnej formie. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy poradnik będzie znaczącym wsparciem w nauczaniu, a także w codziennych staraniach o poprawność językową. obejrzyj