Zyskaj 14 tys. zł dla szkoły [Aktywna Tablica]

9 sty 2019

Skorzystaj z trzeciej edycji programu rządowego „Aktywna Tablica” na dofinansowanie zakupu tablic interaktywnych, monitorów, rzutników, nagłośnienia. Zaufało nam wiele szkół - od 2017 r. dostarczyliśmy w ramach programu tysiące sprzętów do placówek. Nie czekaj na ostatnią chwilę!

Wniosek o dofinansowanie możesz złożyć tylko do 15 kwietnia 2019 roku. Oferujemy gotowe wnioski, pomoc i doradztwo naszych konsultantów oświatowych w skompletowaniu dokumentacji, procedurze zakupu, bezpłatną dostawę, montaż i bezpłatne szkolenie z obsługi urządzeń zamówionych w Grupie MAC w ramach rządowego programu „Aktywna tablica”.

Szkoła podstawowa spełniająca jego kryteria może kupić tablicę interaktywną, monitor interaktywny, projektor i nagłośnienie. Nowe technologie sprawią, że zajęcia staną się jeszcze bardziej atrakcyjne, a uczniowie chętniej się w nie zaangażują.

Na 2019 rok MEN przygotował ostatnią transzę dotacji w wysokości 70 milionów złotych. Warto złożyć wniosek, aby odmienić swoją szkołę i uczynić z niej placówkę na miarę XXI wieku.

Kolejne szkoły mogą zgłaszać się po finansowanie i korzystać z gotowych zasobów – więcej na stronie www.mac.pl/aktywnatablica 

PAMIĘTAJ! Wniosek o dofinansowanie w ramach programu Aktywna tablica możesz złożyć jedynie do 15 kwietnia 2019 roku.

Największe wrażenie i największy zachwyt wzbudza tablica w małych placówkach i małych miastach. – Nasz przyjazd jest za każdym razem dużym wydarzeniem, ponieważ bardzo często montowana przez nas tablica jest pierwszym takim urządzeniem w szkole – mówi Szymon z Grupy MAC, montażysta tablic interaktywnych i projektorów.

Montując w szkołach w małych miejscowościach, we wsiach tablice interaktywne, jednocześnie otwieramy przed uczniami nowoczesne, interaktywne okno na świat – mówi Szymon. – Bardzo często montujemy tablicę obok, wysłużonej już, zielonej tablicy. Ten kontrast jest uderzający, zwłaszcza w momencie pierwszego włączenia tablicy interaktywnej.

Nauczyciele są pozytywnie zaskoczeni zainstalowaną w tablicy mediateką składającą się z setek gotowych zdjęć, grafik. – Po zainstalowaniu tablicy można od razu rozpocząć inspirujące zajęcia, korzystając z bogatego banku zdjęć, narzędzi i zapraszać do współpracy uczniów – dodaje montażysta.