[RETRANSMISJA] Chemia w małej skali - cz.1

o konferencji


Transmisja odbyła się 25 marca 2020 r. o godz:20:00 na FanPage'u "Centrum Chemii w Małej Skali" na Facebooku.

Poczuj nie tylko chemię! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wspólnym eksperymentowaniem. Obejrzyj retransmisję 1 częsci warsztatów "E-lab.Wirtualne laboratorium techniki małej skali". Pokażemy, jak skompletować i przygotować zestawy do tzw. „małej skali”. W części pierwszej serii spotkań przygotujemy warsztat pracy i podamy wiele trików, które umożliwią tańszą i bezpieczniejszą pracę warsztatową z uczniami. 

Prowadzący spotkanie - Dominika Strutyńska, Piotr Wróblewski i Łukasz Sporny – będą odpowiadali na Państwa pytania. To wyjątkowa możliwość porozmawiania z uznanymi dydaktykami chemii, popularyzatorami eksperymentów i propagatorami kształcenia metodą IBSE. Od 2005 roku jako zespół zajmują się przedstawianiem doświadczalnego nauczania chemii i przedmiotów przyrodniczych.

E-LAB to interaktywne spotkania dedykowane nauczycielom przedmiotów przyrodniczych, organizowane przez Centrum Chemii w Małej Skali oraz wydawnictwo MAC Edukacja, wydawcę nowatorskich podręczników do chemii - https://www.mac.pl/szkola-podstawowa/chemia

 

Zapraszamy i do zobaczenia!