Ja i moja szkoła na nowo

o konferencji


Zapraszam Państwa do specjalnego wydania e-konferencji poświęconej cyklowi do edukacji wczesnoszkolnej „Ja i moja szkoła na nowo”, będący znakomitą kontynuacją sprawdzonego cyklu

„Ja i moja szkoła”.

Dzisiaj porozmawiamy nie tylko z ekspertem, autorką cyklu panią Jolantą Faliszewską, ale również z nauczycielkami uczącymi na co dzień w szkole podstawowej. Poznamy ich opinie, doświadczenia.

Cykl „Ja i moja szkoła na nowo” wydawnictwa MAC Edukacja, autorstwa Jolanty Faliszewskiej i Grażyny Lech, inspirowany jest założeniami teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera, uwzględnia zalecenia Rady Unii Europejskiej dotyczące kompetencji kluczowych oraz kierunki polityki oświatowej państwa.

pytania i odpowiedzi eksperta


19.03.2020
15:58
Pytanie:

Witam Czy jest możliwość wykorzystania Cyklu "Ja i moja szkoła na nowo" dopiero od klasy drugiej? W tym roku korzystam z podręczników "Gra w kolory"(klasa 1) Pozdrawiam B.P.
Barbara Picheta

Odpowiedź:

Bardzo prosimy o kontakt z Pani Konsultantem Oświatowym. Na pewno udzieli wszelkich odpowiedz. Numery do konsultantów można znaleźć na naszej stronie: www.mac.pl/kontakt
Jolanta Faliszewska