Pudło inspiracji - nauka i zabawa w największym formacie

o konferencji


UWAGA! E-konferencja nie zawiera materiałów do pobrania.

Jak przeprowadzić interesujące, a zarazem kreatywne zajęcia w grupie przedszkolnej? Co robić, by rozbudzić ciekawość swoich podopiecznych?

Zobacz lekcję pokazową z wykorzystaniem „Pudła inspiracji” którą prowadzi dr Barbara Bilewicz-Kuźnia oraz prezentację przeprowadzoną przez dr Aleksandrę Piotrowską.  

Dr Barbara Bilewicz-Kuźnia - jest doświadczonym nauczycielem akademickim Zakładu Pedagogiki Przedszkolnej, Instytutu Pedagogiki UMCS w Lublinie.
Naukowo i praktycznie zajmuje się dziecięcą  zabawą,  wczesną edukacją geometryczną, pedagogiką Friedricha Froebla, innowacjami pedagogicznymi.
Wiedzę i doświadczenie z zakresu edukacji realizowanej w podejściu alternatywnym zdobyła w ośrodkach naukowych i metodycznych w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Irlandii oraz Niemczech.
Za działalność dydaktyczną, organizacyjną i popularyzatorską na rzecz oświaty została nagrodzona: Medalem KEN 2015;  tytułem EDUISPIRATOR 2015  w kategorii szkolnictwo wyższego za wysoką jakość działań podejmowanych
w obszarze edukacji oraz nagrodą indywidualną Rektora UMCS 2016 za wyróżniającą się pracę na rzecz uczelni.

Dr Aleksandra Piotrowska – psycholog dziecięcy, pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka i Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Ambasador marki MAC.

Serdecznie zapraszamy!