wizual box aktual.jpg

 

MULTI-TALK Conversation Cards to obrazkowe karty konwersacyjne, które poprzez zastosowanie piktogramów przełamują bariery w mówieniu. Dzięki myśleniu wizualnemu i wolności, jaką ono daje, znika sztuczność  i odtwórczość typowa dla gotowych dialogów, opowiadań i historii. Dzięki piktogramom, zawartych na kartach MULTI-TALK możesz uczyć (się) dowolnego języka i osiągnąć swobodę mówienia poprzez:

 • tworzenie historii i scenariuszy życiowych różnych postaci
 • konstruowanie pytań i odpowiedzi na bazie obrazków (piktogramów) na kartach,
 • trening zapamiętywania słownictwa przydatnego w życiu codziennym (pragmatyzm!)

cena katalogowa: 99,90 PLN 

Kliknij i sprawdź ceny na zestawy Multi-Talk

E-WIZYTA

Zapraszamy do wygodnej formy zapoznania się z ofertą MAC Dydaktyka dla nauczycieli, lektorów, logopedów, pedagogów, terapeutów oraz ambitnych rodziców.

Szybko, wygodnie, z domu, przez Internet. Poznaj MULTI-TALK i odkryj potencjał, innowacyjność, wyjątkowość, niepowtarzalność, ogrom zalet i możliwości, jakie daje to narzędzie edukacyjne.

Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji – kontakty do konsultantów oświatowych MAC znajdą Państwo na stronie https://www.mac.pl/kontakt


Pierwsze na rynku OBRAZKOWE KARTY KONWERSACYJNE

katyy3.png

 

1 obraz wart jest więcej niż 1000 słów

1 zestaw konwersacyjnych kart obrazkowych zamiast stosów kserówek?
TO MOŻLIWE! nauczycielu, nie dźwigaj!

Ten jeden zestaw specjalnie zaprojektowanych kart z piktogramami umożliwi poprowadzenie wielu angażujących i ciekawych zajęć na każdym szczeblu edukacji.  Dzięki niemu Twoje zajęcia staną się spontaniczne i nieprzewidywalne dla Ciebie i Uczestników! W końcu mózg nie lubi się nudzić! Dzięki obrazkowym kartom konwersacyjnym Twoi Uczniowie zaczną zapamiętywać trwalej i przełamią barierę mówienia.

Karty konwersacyjne MULTI-TALK wspierają realizację ogólnych celów kształcenia językowego na poziomie teoretycznym (dydaktyka) i praktycznym (grywalizacja):

 1. znajomość środków językowych (leksykalnych, gramatycznych, ortograficznych i fonetycznych),
 2. rozumienie wypowiedzi,
 3. tworzenie wypowiedzi,
 4. reagowanie na wypowiedzi,
 5. przetwarzanie wypowiedzi.

 

 


ZALETY MULTI-TALK

eef413b2587e19140204dc22ea0379cf5693dc55.png

PRODUKT WIELOJĘZYKOWY - dzięki MULTI-TALK możesz uczyć (się) dowolnego języka - to Ty lub Twój rozmówca jesteście źródłem wiedzy językowej,

61bdd7319c9a7f43e2dde0b054ffa4704e0c0301.png

ROZWIJA UMIEJĘTNOŚĆ MÓWIENIA - nieważne, kogo uczysz (dzieci, młodzież, dorośli), czy pracujesz w parach, czy w grupach, dzięki MULTI-TALK “rozgadasz” nawet najbardziej opornych Uczniów,

7fc4057ac02ed0cf92a7c7212d08847d7f4fa03d.png

ROZWIJA REAGOWANIE JĘZYKOWE - dzięki MULTI-TALK możesz wreszcie rozwijać jedną z najważniejszych umiejętności przydatnych w życiu i sprawdzaną na egzaminach językowych,

4a003251880df7578fdfa7d244470e132e0c71ad.png

UCZY TOLERANCJI - MULTI-TALK powstało z myślą o realizacji elemenatranego założenia podstaw programowych - uwrażliwianiu na odrębność etniczną, kulturową, religijną i światopoglądową,

10.png

AKTYWUJE OBIE PÓŁKULE MÓZGU – MULTI-TALK w pełni wykorzystuje potencjał ludzkiego mózgu. Aktywizuje obie półkule oraz ułatwia zapamiętywanie słów i obrazów. Uruchamia myślenie wizualne i skojarzeniowe, dostarczając nieograniczonych możliwości tworzenia wypowiedzi, historyjek czy argumentacji w oparciu o obrazy (piktogramy).

12.png

PRODUKT TERAPEUTYCZNY – dzięki swej uniwersalności i funkcjonalności karty MULTI-TALK rozwijają kompetencje językowe, zdolności poznawcze i umiejętności społeczne. To niezbędne narzędzie dla wszystkich pracujących na co dzień z dziećmi i młodzieżą: nauczycieli, lektorów, logopedów, pedagogów, terapeutów.

3.png

SOFT TOUCH – dzięki zastosowaniu folii soft touch karty MULTI-TALK są zabezpieczone przed ścieraniem i wilgocią, a do tego aksamitne i delikatne w dotyku. Lekko wyciszona barwa nadaje piktogramom (obrazkom) dodatkowej wyrazistości, które szybko utrwalą się w pamięci.

11.png

PIKTOGRAMY – dzięki zastosowanym na kartach MULTI-TALK piktogramom (obrazom) zapamiętywanie jest lepsze bo jego efekty są trwalsze.

 

 


W ZESTAWIE ZNAJDZIESZ:

 • 16 dwustronnych kart konwersacyjnych* z postaciami
 • 32 postaci i  4 etapy życia: dziecko, nastolatek, dorosły, senior
 • 4  rasy i 2 płcie
 • 3 płaszczyzny czasowe: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość
 • 2 aspekty rzeczywistości: TAK/NIE, pozytywny/negatywny, dokonany/niedokonany
 • 320 obrazków (piktogramów), które generują minimum 320 słów

*każda karta została pokryta specjalną folią soft-touch, która zapewnia miłe wrażenia dotykowe i zachęca do nauki

oraz instrukcję używania kart z przykładowymi inspiracjami, obszarami tematycznymi oraz zagadnieniami leksykalno-gramatycznymi, które możesz realizować dzięki kartom.

 


JA TO DZIAŁA?

 

 

 

WIZUALIZACJA POPRAWIA PAMIĘĆ

 

2 aktywne półkule mózgowe =lepsze zapamiętywanie

 • MULTI-TALK to zestaw kart, który w pełni wykorzystuje potencjał naszego mózgu, aktywizując obie półkule. Dzięki temu jest też dobrym narzędziem do treningu pamięci. Wszystkie wypowiedziane w trakcie rozgrywki słowa (lewa półkula) trwalej zapiszą się w naszej pamięci dzięki obrazkom na kartach, uruchamiających myślenie wizualne (prawa półkula).

 


Obejrzyj krótkie edu-filmiki z przykładowymi aktywnościami językowymi


KARTY MULTI-TALK TO SPRAWDZONY ZESTAW DLA:

 

 


ZAPYTAJNIKI

zapytaj komplet6-kopia.png

 

Dodatek do kart MULTI-TALK

ZAPYTAJNIKI to specjalnie stworzony zestaw do nauki konstruowania pytań i odpowiedzi, dostępny w 6 wersjach językowych:
POLSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, HISZPAŃSKI 

Każdy zestaw składa się z 56 kart w tym:

50 kart pytań ze słówkami pytającymi w danym języku
5 jokerów (dowolne pytanie)
1 instrukcja

Dzięki nim nauczymy (się) zadawać tzw. Pytania szczegółowe typu: jak? gdzie? kiedy?, etc.? 
Zapytajników można z powodzeniem używać jako narzędzia dydaktycznego (wprowadzenie do zadawania pytań), jak również jako grę karcianą (grywalizacja) całkowicie spójną z bazowym zestawem kart konwersacyjnych.

Cena katalogowa jednego zestawu ZAPYTAJNIKÓW: 24,90 zł


Kontynuacja serii

W ramach serii MULTI-TALK planowane są wkrótce kolejne publikacje, które otworzą wiele nowych możliwości dydaktyczno-grywalizacyjnych. Będą one w pełni kompatybilne z zestawem bazowym, stanowiąc jego uzupełnienie.

 

 


Napisz do nas

Zgodnie z Art. 13 ust.1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest GRUPA MAC SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: 25-561 Kielce, ul. Witosa 76 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS nr: 0000047059 Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 657-008-22-45, REGON: 008149990 (dalej: Administrator).

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod numerem tel. +48 41 366 55 55 lub adresem email: kontakt@mac.pl, a w sprawach związanych wyłącznie z przetwarzaniem danych osobowych – pod adresem email: sos_dane@mac.pl

Dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora wyłącznie w celu obsługi przesłanego nam zgłoszenia i odpowiedzi na nie - w oparciu o art. 6 ust 1 lit. f RODO czyli prawnie uzasadnionego interesu Administratora, mając na względzie optymalizację procesów obsługi Klientów i świadczonych usług - przez okres konieczny do realizacji tego zgłoszenia. Więcej o przetwarzaniu danych – znajdziesz TUTAJ >>>